Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fast Break College Basketball 2010

Kategoria: Sportowe
Producent: Grey Dog Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.05.2011
Rozmiar: 11 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 478

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Fast Break College Basketball 2010


Opis - Fast Break College Basketball 2010
Produkt Grey Dog Software to typowy menedżer, nie uświadczymy tu więc rozgrywki, podobnej chociażby do NBA 2k11, w której samodzielnie kierujemy poczynaniami zawodników. Zamiast tego naszym zadaniem jest zbudowanie drużyny, która sięgnie po mistrzowski tytuł. Robimy to na kilka sposobów, zaczynając od transferów graczy, poprzez rozbudowę hali, na autorskich zagrywkach kończąc.

Możemy wybrać jedną z aż 347 oficjalnie zgłoszonych do rozgrywek drużyn i kierować nią nie tylko przez jeden sezon, ale kilkanaście kolejnych, dzięki czemu jedynie klikając myszką będziemy w stanie zbudować swoją własną, koszykarską dynastię i zarządzać nią tak jak chcemy. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fast Break College Basketball 2010