Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: The Scars of Velious

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: The Scars of Velious

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - EverQuest: The Scars of Velious

­EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany tu EverQuest: The Scars of Velious to drugi dodatek, wydany pod koniec 2000 roku. Co nowego wnosił do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I dodał do gry krainę Velious, która wedle legendy skuta jest mrozami przez zionięcie przelatującego ponad nią, potężnego smoka. Otwiera to graczom możliwość eksploracji nowych krain, gdzie czyhają dziesiątki potworów, a także ukryto setki artefaktów. Prócz tego ten dodatek do EverQuest 1 wprowadził do zabawy zadania dla bardzo zaawansowanych postaci (poziom 35+).

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: The Scars of Velious do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: The Scars of Velious, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: The Scars of Velious za darmo – znajdują się w galerii przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Nie wydano EverQuest: The Scars of Velious po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: The Scars of Velious, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: The Scars of Velious pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: The Scars of Velious za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: The Scars of Velious. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: The Scars of Velious. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: The Scars of Velious z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: The Scars of Velious na Windows 7, Vista czy XP.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: The Scars of Velious