Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deluxe Ski Jump 4 4 1.5.2

Kategoria: Sportowe
Producent: Mediadiamond
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 15,1 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 523

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Deluxe Ski Jump 4

procesor 1,5 GHz, karta graf. obsługująca DirectX 8.1, 512 MB RAM

Opis - Deluxe Ski Jump 4

Deluxe Ski Jump 4 to kolejna odsłona cieszącego się spora popularnością cyklu symulatorów skoków narciarskich, która pierwszy raz światło dzienne ujrzała w 1999 roku. Jeśli ktoś grał w poprzednie części, d razu rzuci mu się w oczy ulepszona, bardziej realistyczna oprawa wizualna. Nadto zmianie uległo też sterowanie – odbywa się ono w całości pryz użyciu myszki, gdzie klikanie służy wybiciu się z progu i lądowaniu, zaś ruszanie myszką podczas lotu sprawia, że skoczek zmienia ułożenie. Podczas rozgrywki będzie można skakać na dwudziestu realistycznie odwzorowanych skoczniach. Są tu najbardziej znane obiekty, jak Oberstdorf HS213 czy Planica HS215, nie brak także dwóch skoczni w Zakopanem. Rozgrywka możliwa jest w trybie singlowym, gdzie rywalizujemy ze skoczkami sterowanymi przez SI, jak też i multiplayer, gdzie mamy okazję zmierzyć się w ze skoczkami kierowanymi przez innych  żywych graczy. Nim jednak staniemy do walki online, dobrze nauczyć się zasad skakania w trybie treningowym oraz spróbować walki z SI.


Deluxe Ski Jump 4 można przetestować dzięki edycji demo. Polecamy wszystkim fanom skoków!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deluxe Ski Jump 4