Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deluxe Ski Jump 4.1

Kategoria: Sportowe
Producent: Mediamond
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.07.2011
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 7609

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Deluxe Ski Jump

  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
Opis - Deluxe Ski Jump

Deluxe Ski Jump to seria gier, dających nam szansę poczucia się jak Adam Małysz i spojrzenia na świat, z progu jednej z wielu skoczni. Gra doczekała się już wielu odsłon a najnowsza, czwarta część, stanowi kolejny ważny etap ewolucji serii.

Do naszej dyspozycji, jest kilka trybów rozgrywki. Możemy uczestniczyć w treningu, pojedynczych zawodach lub też pełnym sezonie. Warto wykorzystać możliwość potrenowania, nim przystąpimy do oficjalnych zawodów, gdyż oddanie dobrego skoku, wcale nie jest takie proste jak może się wydawać. Grając w Deluxe Ski Jump 4, musimy pamiętać nie tylko, o poprawnym wykonaniu elementów takich jak wybicie, dobranie pozycji w locie oraz lądowanie ale też warunkach atmosferycznych.

Potrafią one przeszkodzić, nawet najlepszym skoczkom. Silny wiatr w plecy, gęsta mgła czy też deszcz, z pewnością nie pomogą w oddawaniu długich skoków. Na szczęście tryb treningowy, daje nam możliwość ustalenia w jakich warunkach skaczemy, dzięki czemu możemy poćwiczyć skakanie przy silnym tylnym wietrze czy padającym deszczu, co umożliwi nam przygotowanie się na takie warunki w czasie zawodów. Podczas prac nad Deluxe Ski Jump 4, autor gry zadbał też o kilka szczegółów, takich jak zróżnicowane ujęcia kamery, ulepszona animacja oraz fizyka skoczków a także możliwość rozgrywania zawodów wieczorem przy sztucznym oświetleniu. Seria  Deluxe Ski Jump nigdy nie oferowała nam oszałamiającej oprawy graficznej. Nie inaczej jest w przypadku czwartej części, której grafikę można określić jedynie, jako krok w dobrym kierunku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deluxe Ski Jump

dodał: ~Sasebinaastian , 09.04.2012

zajebiste

dodał: ~Mariusz , 10.12.2011

Nie działa. :(