Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager Online

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Beautiful Game Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.08.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Championship Manager Online

  • Internet Explorer 6 lub nowszy,
  • Macromedia Flash 7,
Opis - Championship Manager Online
Championship Manager Online to sieciowy odpowiednik popularnej serii managerów piłkarskich, gdzie  wrękach gracza leżą losy klubu piłkarskiego od początku do końca. Czyli robimy tu wszystko to samo, co w zwykłej grze,jednak CM Online nie wymaga instalacji na komputerze, bowiem jest grą całkowicie przeglądarkową. Oznacza to, że nie jest Ci potrzebny download CM, aby cieszyć się zabawą. Wystarczy zwykła przeglądarka – Internet Explorer czy Fire Fox nadają się do tego znakomicie.
Zaznaczymy od razu na wstępie, że nie wydano Championship Manager Online po polsku. Nie jest także zaplanowana edycja gry Championship Manager Online pl, dlatego tez do zabawy potrzebna jest Ci znajomość języka angielskiego, bowiem nic nie wskazuje też na to, by miało pojawić się spolszczenie CM Online.
W niedostępnym – niestety - za darmo Championship Manager Online mamy do wyboru kilka krajów z Europy, w każdym zaś kilkadziesiąt klubów, spośród których otrzymamy jeden, aby przejąć nad nim kontrolę. Wyboru nie ma – klub jest przyznawany „odgórnie”. Po otrzymaniu go zaczynamy czynności managerskie, zaś w przypadku powodzenia mamy okazję otrzymywać propozycje kierowania zespołami coraz wyższych lig. Jednak by do tego doszło, należy osiągać sukcesy. Mecz rozgrywane są o północy każdego dnia. Wówczas na około godzinę gra zostaje zamknięta, a system przeprowadza analizy i około pierwszej w nocy dowiadujemy się o wynikach. Aby mieć jak najlepsze, musisz dobierać odpowiednie składy dl drużyny i ustalać jak najlepszą taktykę. Trening czyni mistrza – im więc więcej spróbujesz, tym więcej będziesz wiedział.
CM Online free powinno zadowolić wszystkich miłośników tego typu rozgrywek. Pamiętaj – to nie jest demo CM Online, to nie jest tez pełna wersja CM Online do pobrania. To gra przeglądarkowa, a co ważne – CM Online nie jest za darmo. Jeśli chcesz się tu bawić, musisz uiszczać comiesięczny abonament. Nie istnieje „okres próbny”, podczas którego mógłbyś przetestować grę za darmo. Szkoda tylko, że nie ma wersji Championship Manager Online pl, ponieważ w grze dostępne są chatroomy, fora dyskusyjne oraz shoutboxy.
Jeśli więc zdecydujesz się płacić, a także znasz angielski i lubisz managery – ta gra z pewnością Cię zadowoli. Jej silnik bazowany jest na Championship Manager 5 i jeśli znasz tamten tytuł, z pewnością poczujesz się tu jak w domu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager Online