Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 97/98

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Championship Manager 97/98

  • CPU 120MHz Intel/AMD,
  • 16MB RAM
Opis - Championship Manager 97/98
Championship Manager 97-98 to jedna z najstarszych części tego wspaniałego menadżera piłkarskiego, która szybko zyskała uznanie graczy. CM 97-98 został wyprodukowany przez Sports Interactive, a wydany oczywiście przez Eidos. Niestety nie zdecydowano się na wydanie demo Championship Manager 97-98, gdyż w tamtych czasach niezbyt często to robiono. Jeżeli chciałbyś zagrać w grę typu Championship Manager 97-98 to pobierz inne tytuły z tej serii, które można znaleźć w naszym serwisie.  Gra była wydana dość dawno, dlatego nie wiadomo jak będzie układała się współpraca Championship Manager 97-98 z Windows 7. Brak download CM 97-98 powoduje, że obecnie grę jest ciężko dostać na rynku, a szkoda, bo ta część wprowadziła sporo zmian, które pozostały w serii po dziś. Z powodu braku demo CM 97-98 warto obejrzeć trailer z Championship Manager 97-98, który pokazuje jak gra ta wygląda.   

Zmian w tej edycji Championship Manager było całkiem sporo. Oprócz zaktualizowanych danych odnośnie zawodników, lig i transferów, CM 97-98 wprowadzał także znany z nowszych części Edytor, a także aż 9 lig piłkarskich. Oczywiście brakowało trybu online w Championship Manager, ale wówczas nie był on zbyt popularny. Jeśli chodzi o ligi to niestety nie znalazła się wśród nich polska ekstraklasa. Nie zdecydowano się także na wydanie Championship Manager po polsku. Nie istnieje także żadne nieoficjalne spolszczenie tej gry, dlatego gracze nie maja możliwości zagrać w Championship manager 97/98 pl.  

Oczywiście, jak to bywa w przypadku tej serii, możliwy jest spory download dodatków do tej gry. Warto pobrać zwłaszcza ostatni i aktualny patch do Championship Manager 97/98, który nanosi sporo poprawek. CM 97-98 patch jest obowiązkowy dla graczy, który chcą zagrać w najbardziej dopracowaną wersję gry. Oczywiście wspomniany patch do Championship Manager 97-98 za free można pobrać z Internetu i cieszyć się m.in. poprawionym systemem wypożyczania zawodników, oraz lepszym terminarzem rozgrywek. Ponieważ demo Championship Manager jest niedostępne to graczom musi wystarczyć właśnie download Championship Manager 97-98 patch. Jeżeli chcesz sprawdzić jak wyglądają kolejne części CM 97-98 to pobierz je z naszego serwisu. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager 97/98