Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 5

Kategoria: Sportowe
Producent: Beautiful Game Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.08.2009
Rozmiar: 75.27MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1603

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Championship Manager 5

Pentium III 700 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 8 MB, 400MB HDD
Opis - Championship Manager 5

Championship Manager to seria świetnych managerów piłkarskich, która od lat cieszy się uznaniem graczy na całym świecie. CM 5 to tytuł wydany w 2005 roku, a jeśli jesteś ciekaw, jak się prezentuje, mamy dla Ciebie demo Championship Manager do pobrania. Download Championship Manager 5 pozwoli Ci zobaczyć, jak seria ta rozwijała się prze kolejne lata. W CM 5 demo zobaczysz po raz pierwszy umiejętności piłkarzy podzielone na grupy, system treningowy, który stał się bezpośrednim przodkiem współczesnego (czyli używanego w CM 2010), a ponadto starszy typ prezentacji meczu, z którego słynęła seria – jesteś ciekaw, jaki? Pobierz Championship Manager 5 i przekonaj się o tym samemu.

A cel gry jest oczywiście taki sam jak zawsze – poprowadzić zespół do szczytów sławy. Do wyboru kilkanaście lig, a w nich dziesiątki klubów. Sam zadecyduj, w którym chcesz grać. Pobierz Championship Manager 5 demo, aby zobaczyć, czy są tam Twoje ulubione teamy. W naszym kraju wydano Championship Manager 5 po polsku, dlatego też jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Championship Manager 5, bowiem otrzymasz od razu Championship Manager 5 pl. Będzie Ci również potrzebny oficjalny patch Championship Manager 5, który poprawia niedopracowania gry. Znajdziesz go na naszych stronach. Oczywiście patch CM 5 jest za free.

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Championship Manager 5 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pobierz CM 5 demo i zobacz, jak spodoba Ci się taki rodzaj zabawy. Download CM 5 w tej wersji jest całkowicie darmowy.  Jeśli nie masz ochoty pobierać CM 5 demo, możesz obejrzeć trailer Championship Manager 5, który pokazuję mechanikę zabwy i jej oprawę audiowizualną.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager 5