Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 4

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.08.2009
Rozmiar: 22.26MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1789

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Championship Manager 4

  • Procesor Pentium III 1 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 8 MB,
  • 300 MB HDD
Opis - Championship Manager 4
Championship Manager to jedna ze starszych odsłon najpopularniejszego na świecie manager piłkarskiego, który od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród graczy. Chcesz wiedzieć dlaczego? Pobierz Championship Manager 4 w wersji demonstracyjnej, która pozwoli przetestować Ci ten tytuł przed zakupem jego pełnej wersji.
Demo Championship Manager ukaże Ci możliwości oferowane przez pełną wersję gry CM 4. Poznasz dzięki niemu opcje managerskie, czyli: rodzaj treningu, konferencje prasowe, kupowanie i sprzedawanie zawodników i inne. CM 4 demo pokaże Ci także aspekt finansowy gry – ustalasz tu między innymi ceny biletów na mecze, akcje promocyjne oraz mecze specjalne. Download Championship Manager 4 w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci na wczucie się w rolę. Demo Championship Manager 4 to również podgląd meczów na ekranie dwuwymiarowym oraz informacje na bieżąco podczas gry.
Nie sposób również nie wspomnieć, że istnieje tryb gry Championship Manager online, dzięki któremu możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami. Czyja taktyka okaże się lepsza? Kto ma lepsze składy? Tego dowiedz się z pełnej wersji, zaś download CM 4 w wersji demo pozwoli poczuć Ci przedsmak emocji. W naszym kraju wydano Championship Manager 4 po polsku, dlatego też jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Championship Manager 4, bowiem otrzymasz od razu Championship Manager 4  pl. Będzie Ci również potrzebny oficjalny patch Championship Manager 4, który poprawia drobne niedopracowania w grze. Znajdziesz go na naszych stronach. Oczywiście patch CM 4 jest za free.

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Championship Manager 4 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pobierz grę w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak spodoba Ci się taki rodzaj zabawy. Zaś grę w akcji pokaże Ci dostępny w wielu miejscach sieci trailer Championship Manager 4.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager 4