Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 2010

Kategoria: Sportowe
Producent: Beautiful Game Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.08.2009
Rozmiar: 720.3MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6044

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Championship Manager 2010

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Opis - Championship Manager 2010

Championship Manager to znana i ceniona przez graczy na całym świecie seria managerów piłkarskich. CM 2010 jest najnowszą odsłoną serii, której debiut wypada 11 IX 2009. Możesz przekonać się, co przyniesie ten tytuł, ponieważ mamy do pobrania Championship Manager 2010 demo. Jeżeli więc lubisz tego typu zabawę, pobierz CM 2010 w wersji demo, a przekonasz się, czy warto zainwestować w pełną wersję gry.

Download Championship Manager nie kosztuje ani grosza, a pokaże Ci możliwości tego tytułu. Otrzymujesz tu olbrzymią ilość klubów do wyboru – tylko od Ciebie zależy, na prowadzenie którego się zdecydujesz. A gdy już zaczniesz, czeka Cię planowanie treningów, umawianie meczów sparringowych, wyszukiwanie zawodników mających wzmocnić Twój team a także oczywiście ustawianie taktyk meczowych. Championship Manager demo pokaże Ci wszystkie te opcje. W porównaniu z poprzednimi częściami ta odsłona serii jest najlepiej dopracowana pod względem graficznym. Pobierz Championship Manager 2010 i zobacz, jak działa nowy silnik meczowy, dzięki któremu masz szansę obserwować spotkanie w pełnym trójwymiarze! Co więcej, możesz obserwować sytuację na boisku dowolnie zmieniając kamery, a jest ich aż siedem. A jaki jest cel gry? Oczywiście poprowadzenie zespołu na same szczyty sławy i osiągnięcie sukcesu nie tylko w kraju, gdzie klub gra w lidze, ale także na arenie międzynarodowej. Czy podołasz temu zadaniu? Pobierz CM 2010 demo i zobacz, co czeka Cię na drodze do sławy i chwały. Nie będzie to łatwe – w tej grze musisz poświęcić naprawdę sporo czasu na analizy i strategię zespołu. W sieci znajdziesz wiele fanowskich stron CM, które pozwolą Ci uzyskać wiele dobrych porad, jak grać, żeby wygrać.

Download Championship Manager 2010 w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci także zapoznać się z rozbudowanym systemem wiadomości oraz ProZone – jest to narzędzie do analizy poszczególnych zawodników, które odnotowuje wszystkie dane. Ściągnij Championship Manager 2010 za darmo w wersji demo i przekonaj się samemu, ile nowości wprowadzono. Jeśli znasz poprzednie części tej świetnej gry managerskiej, z pewnością już nie możesz się doczekać nowej odsłony. Dostępne za free Championship Manager 2010 demo z pewnością tylko zaostrzy apetyt. Tym bardziej, że jak zwykle będzie możliwość gry w Championship Manager online, dzięki czemu będziesz mógł zmierzyć się z innym wirtualnymi managerami. A jeśli chcesz wiedzieć jeszcze przed pobraniem dema, jak prezentuje się gra, mamy dla Ciebie trailer Championship Manager 2010. Obejrzyj go, aby zobaczyć ten tytuł w  akcji! Gra Championship Manager 2010 ukaże się po polsku. Dlatego też po zakupie pełnej wersji Championship Manager 2010 pl nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Championship Manager 2010 po polsku. Ważna uwaga – download CM 2010 jest możliwy tylko dla dema anglojęzycznego. A na koniec jeszcze ważna informacja – gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Championship Manager mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows.

Pobierz więc CM 2010 i poczuje przedsmak wielkich emocji sportowych. Miejmy też nadzieję, że finalna wersja gry będzie na tyle dopracowana, iż nie zostanie wydany żaden patch Championship Manager. A jeśli jednak tak się zdarzy, z pewnością odnajdziesz patch Championship Manager 2010 na naszych stronach. I na koniec ważna informacja – gra ukaże się tylko w wersji komputerowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager 2010

dodał: ~bujar , 06.01.2011

ino ruch chorzów jest wtej grze najlepszy.

dodał: ~Messi , 08.07.2010

czy po pobraniu wersji demo można coś zrobić żeby była pełna wersja? Jakiś kod, crack czy coś???

dodał: ~POMOCNIK , 05.10.2009

super jest ta gra naprawdę polecam :()

dodał: ~hose , 16.09.2009

debug , debug , debug i jeszcze raz debug