Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 2008

Kategoria: Sportowe
Producent: Beautiful Game Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.08.2009
Rozmiar: 159.91MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2551

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Championship Manager 2008

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 4 lub lepsza), 500 MB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Championship Manager 2008

Championship Manager 08 to kolejna odsłona najpopularniejszego na świecie manager piłkarskiego, który od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród graczy. Chcesz wiedzieć dlaczego? Pobierz Championship Manager 2008 w wersji demonstracyjnej, która pozwoli przetestować Ci ten tytuł przed zakupem jego pełnej wersji.


Demo Championship Manager 2008 to edycja na tytułowy rok, w związku z czym składy zespołów aktualne są na końcówkę 2007 roku. Klub, na którego czele staniesz, możesz wybrać spośród lig dwudziestu siedmiu krajów. CM 2008 daje Ci możliwość wzięcia udziału nawet w lidze australijskiej! Pobierz CM 2008 demo, aby poczuć przedsmak rozgrywki oferowanej przez pełny tytuł. Ustalaj składy meczowe, decyduj o rodzajach treningu, ustalaj taktyki na mecze – rób wszystko, żeby wyprowadzić swój klub na panteon piłki nożnej i uczynić go potęgą! Wszystko zależy wyłącznie od Twoich decyzji. Download Championship Manager w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci również zapoznać się z rozbudowanym systemem analizy danych - ProZone. Ściągnij Championship Manager 2008 za darmo w wersji demo, zaś jeśli chcesz wiedzieć jeszcze przed pobraniem wersji demonstracyjnej, jak prezentuje się gra, mamy dla Ciebie trailer Championship Manager 2008. Obejrzyj go, aby zobaczyć ten tytuł w  akcji!

Nie sposób również nie wspomnieć, że istnieje tryb gry Championship Manager online, dzięki któremu możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami. Czyja taktyka okaże się lepsza? Kto ma lepsze składy? Tego dowiedz się z pełnej wersji, zaś Championship Manager demo pozwoli poczuć Ci przedsmak emocji. W naszym kraju wydano Championship Manager 2008 po polsku, dlatego też jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Championship Manager 2008, bowiem otrzymasz od razu Championship Manager 2008  pl. Będzie Ci również potrzebny oficjalny patch Championship Manager 2008, który poprawia drobne niedopracowania w grze. Znajdziesz go na naszych stronach. Oczywiście patch Championship Manager jest za free.

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Championship Manager 2008  mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pobierz CM 2008 w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak spodoba Ci się taki rodzaj zabawy. Download CM 2008 w tej wersji jest całkowicie darmowy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager 2008