Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 2007

Kategoria: Sportowe
Producent: Beautiful Game Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.08.2009
Rozmiar: 127.46MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1430

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Championship Manager 2007

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta graficzna 16MB,
  • 400 MB HDD, Windows 2000/ME/XP

 

Opis - Championship Manager 2007

Championship Manager 07 to kolejna odsłona najpopularniejszego na świecie manager piłkarskiego, który od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród graczy. Chcesz wiedzieć dlaczego? Pobierz Championship Manager 2007 w wersji demonstracyjnej, która pozwoli przetestować Ci ten tytuł przed zakupem jego pełnej wersji.

Demo Championship Manager 2007 to edycja na tytułowy rok, w związku z czym składy zespołów aktualne są na końcówkę 2006 roku. Klub, na którego czele staniesz, możesz wybrać spośród lig dwudziestu siedmiu krajów. CM 2007 daje Ci możliwość wzięcia udziału nawet w lidze australijskiej! Pobierz CM 2007 demo, aby poczuć przedsmak rozgrywki oferowanej przez pełny tytuł. Ustalaj składy meczowe, decyduj o rodzajach treningu, ustalaj taktyki na mecze – rób wszystko, żeby wyprowadzić swój klub na panteon piłki nożnej i uczynić go potęgą! Wszystko zależy wyłącznie od Twoich decyzji.

Download Championship Manager 2007 demo pozwoli Ci również zapoznać się z systemem prezentacji danych dotyczących zawodników. Download CM 2007 za darmo w wersji demo, zaś jeśli chcesz wiedzieć jeszcze przed pobraniem wersji demonstracyjnej, jak prezentuje się gra, mamy dla Ciebie trailer Championship Manager 2007. Obejrzyj go, aby zobaczyć ten tytuł w  akcji!

Nie sposób również nie wspomnieć, że istnieje tryb gry Championship Manager online, dzięki któremu możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami. Czyja taktyka okaże się lepsza? Kto ma lepsze składy? Tego dowiedz się z pełnej wersji, zaś Championship Manager demo pozwoli poczuć Ci przedsmak emocji. W naszym kraju wydano Championship Manager 2007 po polsku, dlatego też jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Championship Manager 2007, bowiem otrzymasz od razu Championship Manager 2007  pl. Będzie Ci również potrzebny oficjalny patch Championship Manager 2007, który poprawia drobne niedopracowania w grze. Znajdziesz go na naszych stronach. Oczywiście patch Championship Manager 2007 jest za free.

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Championship Manager 2007 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pobierz CM 2007 w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak spodoba Ci się taki rodzaj zabawy. Download CM 2007 w tej wersji jest całkowicie darmowy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager 2007