Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship Manager 2003/2004

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.08.2009
Rozmiar: 30.22MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2377

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Championship Manager 2003/2004

  • Procesor Pentium 4 1.3 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 8 MB,
  • 600 MB HDD
Opis - Championship Manager 2003/2004

Championship Manager to jeden z najpopularniejszych menadżerów piłkarskich, który cyklicznie ukazuje się już od kilkunastu lat. Jego pozycja na rynku jest tak silna, że mało która gra tego typu może mu zagrozić. Championship Manager 03-04, którego demo można pobrać poniżej to jedna z bardziej dopracowanych odsłon serii, która w 2003 roku ukazała się na komputery osobiste. Nie powinno być zatem, żadnych problemów z odpaleniem Championship Manager 03-04 na Windows 7, gdyż gra doskonale działa na wcześniejszych wersjach tego systemu operacyjnego. Pobierz CM 03-04 i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Download Championship Manager 03-04 nie zajmuje zbyt wiele czasu, gdyż wersja instalacyjna ma tylko ok. 30MB.


Najważniejsze zmiany w CM 03-04 są związane przede wszystkim z aktualizacją lig, oraz składów. W grze doceniono polski futbol i gracze mają możliwość zagrać również polskimi drużynami z I i II ligi. Patrząc na trailer z Championship Manager 03-04 widać, że również oprawa wizualna i interfejs gry zostały zmienione, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej czytelna. Część zmian można obejrzeć grając właśnie w demo Championship Manager, które pozwala na wdrożenie się w postać menadżera i przetestowanie jego obowiązków. Oczywiście demo Championship Manager 03-04 jest za free, dzięki czemu każdy może je pobrać. Download CM 03-04 na pewno przekona wielu graczy do zakupu pełnej wersji gry. Na szczęście możliwa jest gra w Championship Manager 03-04 po polsku, co znacznie ułatwia rozgrywkę. Polonizacja w Championship Manager pl stoi na bardzo wysokim poziomie i na pewno zostanie doceniona przez graczy. Szkoda tylko, że twórcy nie zdecydowali się na zorganizowanie jakiegoś trybu online w Championship Manager, który dodatkowo mógłby uatrakcyjnić grę.


Przed rozgrywką warto pobrać najnowszy patch do Championship Manager 03-04, który wprowadza wiele zmian i dodatkowo uaktualnia grę. CM 03-04 patch jest również dostępny w naszym serwisie, podobnie jak demo CM 03-04, które można znaleźć poniżej. Pobierz Championship Manager 03-04 i zagraj w jedną z najlepszych części tej wspaniałej serii gier.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship Manager 2003/2004