Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Championship manager 10

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Beautiful Game Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Championship manager 10
­

Championship manager 10 game to pierwszy tytuł piłkarski pojawiający się w tym roku na rynku gier, oczekiwany od dawna przez fanów, jako że przełożona została pierwotna data premiery przewidziana na 24 kwietnia. Jednak zapowiedziana przez Eidos, wydawcę Championship manager 10, premiera gry ma nastąpić 11 września. Jednak już w przyszłym tygodniu, 14-ego sierpnia, będziemy mogli zagrać w Championship manager 10 demo, które ma się pojawić na oficjalnej stronie gry. To pierwsza dobra wiadomość dla zainteresowanych Championship manager 10 pc. Druga natomiast to – że demo, w którym będziemy mogli rozegrać pół sezonu, będzie współpracować z pełną wersją gry, dzięki czemu bez problemu przeniesiemy całą rozpoczętą ścieżkę kariery. Pełna wersja gry ma być dostępna również po polsku. Chodziły słuchy o Championship manager 10 na ps3 i o Championship manager 10 na xbox 360, jednak obecnie Eidos planuje wydaje wyłącznie wersji PC.

­

Championship Manager 10 to, jak nazwa wskazuje, manager piłkarski z serii zapoczątkowanej w 1992 roku. Musisz zarządzać drużyną tak, by odnosiła kolejne sukcesy w świecie futbolu i przynosiła zyski. Przedstawiająca grę Championship manager 10 galeria screenów umieszczona powyżej pokazuje już kilka zmian, jak np. wprowadzenie nowych lig angielskich: Istmijskiej, Południowej i Północnej (Isthmian/Southern/Northern Premier Leagues), a także chorwackiej, rumuńskiej, irlandzkiej i północnoirlandzkiej. W grze został też zaimplementowany w pełni trójwymiarowy silnik wykorzystujący systemy rejestracji ruchu i zapewniające ponad 500 różnych animacji ruchów każdego gracza. Wkrótce będzie udostępniony zainteresowanym grą Championship manager 10 trailer ukazujący zapowiedziane innowacje. Przy Championship manager 10 inne gry z gatunku managerów piłkarskich wydane później mogą wypaść blado, jeśli zapowiedzi Eidos okażą się prawdziwe i gra zyska popularność od września. W najnowszej wersji będzie można wybrać sposób rozgrywania przez zawodników rzutów rożnych i wolnych, poszukiwać talentów do naszej drużyny, a wreszcie samodzielnie aktualizować dane, np. wprowadzając do systemu kontuzje graczy zaistniałe w rzeczywistym świecie.

­

Nie zostały jeszcze podane przez twórców Championship manager 10 wymagania sprzętowe potrzebne do swobodnej rozgrywki w wersji PC. Nie ma też oficjalnych danych na temat przyszłego działania Championship manager 10 na windows 7. Ze względu na charakter rozgrywki, nie będzie można pograć w championship manager online, ale fanom managerów piłkarskich nie trzeba tego wyjaśniać.

­

Słowem zakończenia dodajmy jeszcze, że według danych producenta CM, firmy Beautiful Game Studios, 90% graczy serii korzysta z nielegalnych kopii. Zachęcamy do zakupu pełnej wersji dostępnej już wkrótce także w polskiej wersji językowej. Dla pragnących zobaczyć już teraz nowe championship manager 10 download wersji demonstracyjnej będzie możliwy od przyszłego tygodnia. Zapraszamy do prztestowania innych managerów piłkarskich dostępnych w kategorii gry sportowe.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Championship manager 10

dodał: ~Cyndek , 11.10.2013

Lepszy FM już mówię dlaczego;w CM zarówno w tej wersji jak i w poprzednich nie można zakontaktować juniorów do lepszych klubów-podam przykład z własnego doświadczenia otóż grając karierę Realem Madryt chciałem sprowadzić kilku młodych utalentowanych juniorów by mieć szeroki skład w juniorskiej kadrze ale do transferów nie dochodziło bo albo kluby nie godziły się na transfer niezależnie od podanej kwoty albo sami piłkarze nie chcieli się przenosić do mnie,tak samo było z doświadczonymi graczami(zaskakujące bo RM się nie odmawia) czasami było tak,że jak kupiłem kogoś to był sukces a nie chciałem kupować piłkarzy z wolnych transferów bo byli zbyt słabi jak na Real i nie było jakiś ciekawych piłkarzy;w większości po 30-tce a ja mam taą strategię,że kupuję juniorów i robię z nich megagwiazdy i to w FM się udaje mało tego wystarczy dać dużą kasę i każdy klub się godzi(nawet Barcelona sprzedała mi Messiego jak dałem 150 mln)

dodał: ~?KTOŚ? , 26.06.2010

Jak to Ściągnąć??????

dodał: ~jak to sie siciąga , 09.06.2010

jak to sie siciąga\n

dodał: ~Kula , 01.03.2010

jak to sciagnac??

dodał: ~pmmarcin , 10.02.2010

Czy to chodzi pod Windows CE 5.0? mam Navroad 560BF i nie wiem czy to w ogole sciagac.

dodał: ~Kacpi , 04.02.2010

Trzeba ściągnąć program God

dodał: ~primozor7 , 20.01.2010

jak to sciagnac???

dodał: ~vf , 06.01.2010

to na komputer czy tlefon ?

dodał: ~bobi , 31.12.2009

jak to się ściąga????????????????

dodał: ~Gość , 27.12.2009

Jak to się ściąga?\n

dodał: Salamandra plamista , 18.12.2009

najlepsza gra na świecie

dodał: kielo16 , 28.11.2009

fajna gra