Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blood Bowl

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Cyanide Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2009
System operacyjny: Windows

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Blood Bowl

­
    ­
  • Procesor: Core 2 Duo 2.13 GHz,
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • Przestrzeń dyskowa: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP SP2/Vista
­
Opis - Blood Bowl

Czy nazwa Blood Bowl kojarzy Ci się z czymś? Czy jest to może Super Bowl – rozgrywki futbolu amerykańskiego? Jeśli tak, to masz bardzo dobre skojarzenia. Wyobraź sobie jednak, że na boisku walczą ze sobą nie tylko ludzie, ale także i elfy, gobliny, orki oraz inne rasy rodem ze świata fantasy. Dodatkowo oprócz zdolności ­sportowych używają one innych… umiejętności. To właśnie wydany niedawno wyłącznie na pc Blood Bowl.


Niestety, wydawca nie udostępnił wersji demo Blood Bowl, dlatego do ocenienia gry pozostają jedynie trailery, screenshoty oraz opisy - jak poniższy. Mam nadzieję, że przybliżę Ci nim nieco tą dość oryginalną grę. Blood Bowl to nieco „zmodyfikowane” rozgrywki futbolu amerykańskiego w realiach doskonale znanego graczom uniwersum gry fabularnej Warhammer. Podobnie jak w innych tytułach, gdzie mamy do czynienia ze sportem drużynowym, gracz wciela się nie tylko w managera zespołu, ale również kieruje poczynaniami zawodników na boisku. Mamy do wyboru siedem ras znanych ze świata gry: ludzi, krasnoludy, jaszczuroludzi, gobliny, leśne elfy, siły chaosu. Każda z nich ma swoje plusy i minusy – na przykład u krasnoludów minusem jest szybkość, ale nadrabiają to swą siłą. Podczas zabawy możesz jednak rozpoczynać rozgrywki od nowa, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sprawdził wszystkie zespoły w dowolnej kolejności.


Sama zabawa może być rozgrywana w trybie singlowym lub multiplayera. Singlowa daje Ci możliwość rozegrania meczu Blood Bowl free, czyli pojedynczego spotkania z wybranym lub losowym zespołem. Masz tu także tryb „kampanii”, czyli całe rozgrywki ligowe. Tutaj po każdym meczu dostajesz punkty doświadczenia do rozdysponowania pomiędzy swoich zawodników, co czyni ich jeszcze lepszymi. Możesz także inwestować w ekwipunek – ale tej kwestii nie ma nic w Blood Bowl za darmo. Wygrywając mecze zarabiasz pieniądze, które możesz inwestować w ekwipunek – hełmy, rękawice, ochraniacze, buty, co dodatkowo czyni Twój team lepszym. Dodatkowo za odpowiednią ilość gotówki możesz nabywać gwiazdy tego sportu – czyli graczy z dużym doświadczeniem, którzy mogą stać się filarami twego zespołu.


Mecze Blood Bowl same w sobie są widowiskowe i prezentują się po prostu świetnie. Sterowanie jest dość proste i nie wymaga od Ciebie jakiejś szczególnej nauki. Zabawa w trybie multiplayera pozwoli Ci toczyć boje z żywymi przeciwnikami – zarówno przez Internet, jak też w opcji „hot seat”, czyli dwóch graczy na jednym komputerze.


Gra Blood Bowl wydana została po polsku przez CD Projekt. Jako że firma ta słynie z solidności wydań, nie będzie Ci potrzebna do zabawy żadne spolszczenie Blood Bowl. Wersja gry Blood Bowl pl ukazała się w dniu premiery światowej – 26 VI 2009 roku. Jak już się rzekło, nie zagrają w nią posiadacze konsol… przynajmniej na razie, bowiem plotki mówia o szykowanej adaptacji na PS3 i Nintendo DS. Niestety, o adaptacji Blood Bowl na XboX 360 nic nie wiadomo.


Wydawca nie udostępnił żadnych grywalnych materiałów z Blood Bowl do pobrania, jednak możesz obejrzeć trailery oraz filmiki z gry na oficjalnej jej stronie. Wpisz do wyszukiwarki „blood bowl game” – strona powinna pokazać się jako pierwszy wynik. Niemożliwy jest jednak download filmików Blood Bowl.


Jeśli jednak lubisz gry sportowe, zajrzyj do naszego działu z tą kategorią. Znajdziesz tu dziesiątki rozmaitych tytułów – zarówno w wersjach freeware (pełne wersje), jak i demo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Blood Bowl