Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blobby Volley 1.8

Kategoria: Sportowe
Producent: Daniel Skoraszewski oraz Silvio Mummert
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 794kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2251

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Blobby Volley

Pentium/120MHz (200MHz zalecany),

wydajna karta graficzna

16 MB RAM,

1MB HD,

DirectX supported,

LAN/INet capable

Opis - Blobby Volley

Blobby Volley to gra komputerowa w której wcielamy się w jedną z dwóch kolorowych galaretek, biorących udział w meczu siatkówki plażowej. Naszym zadaniem jest odbić piłkę w ten sposób by upadła ona po przeciwnej stronie siatki. Mecz trwa do czasu, aż zawodnik uzyska 15 punktów (lub o 2 punkty więcej, w przypadku równowagi) Punkty można zdobywać wyłącznie przy własnej zagrywce.

W grze możemy zagrać z komputerowym przeciwnikiem, w tym przypadku gra oferuje nam trzy tryby trudności - Easy, Medium, Hard, oraz ze znajomym. Jeśli chodzi o sterowanie to jest ono bardzo łatwe i w grze możemy poruszać się zarówno przy pomocy klawiatury jak i myszki, co jest dużym udogodnieniem w przypadku zabawy z drugą osobą. 

Menu gry jest bardzo czytelne i oferuje nam trzy wersje językowe - francuską, niemiecką i rzecz jasna angielską. Gra oferuje też możliwość wpisania własnej nazwy drużyny co dodatkowo uatrakcyjnia rozgrywkę. Jeśli chodzi o grafikę to jak na swoje lata prezentuje się całkiem dobrze, jedyną rzeczą do której można by się doczepić to dźwięk, który przy dłuższej grze jest bardzo irytujący, ale na szczęście można go wyłączyć w opcjach. 

Chcesz sie rozerwać, zajrzyj do działu gry sportowe.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Blobby Volley

dodał: ~Piterek971 , 08.10.2010

Sposób na nudę :))\n