Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Billard Art

Kategoria: Sportowe
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2009
Rozmiar: 11.7
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4577

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Billard Art

  • Pentium 200mhz
  • 64 MB RAM
  • 15 MB HDD
  • DirectX 5.0
Opis - Billard Art

Pobierz darmową grę sportową Billard Art!

Bądź pewien, że w takiego bilarda jeszcze nie grałeś. Billard Art to gra na kilku dość niezwykłych stołach - między innymi trójkątnym czy też o kształcie litery Y. Pobierz za darmo pełną wersję gry i spróbuj zagrać na tak oryginalnych polach.

W Billard Art możesz grać przeciw komputerowi lub żywemu przeciwnikowi. Masz tu również opcję treningu, który wprowadzi Cię w arkana tej gry. Graficznie jest tu w pełni trójwymiarowe środowisko, zaś by gra chodziła płynnie, masz tu wiele opcji dostosowania grafiki do Twego komputera. Dlatego też możesz cieszyć się Billard Art nawet na bardzo słabym sprzęcie.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Billard Art

dodał: ~ona , 19.12.2009

jest fajna ;]