Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Baseball Mogul 2010

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Mogul Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.04.2009
Rozmiar: 118 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1569

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Baseball Mogul 2010

 

Pobierz całkowicie bezpłatne demo managera sportowego Baseball Mogul 2010!

Baseball Mogul 2010 to kontynuacja serii popularnych gier sportowych, gdzie wcielamy się w rolę managera klubu baseballowego. Seria cieszy się sporą sympatią wśród miłośników tego typu gier. Jeżeli nie znasz serii, pobierz darmowe demo i przekonaj się, czy Ci się spodoba. Jeżeli znasz poprzednie odsłony, pobierz demo i sprawdź, jakie zmiany są w edycji 2010.

W bezpłatnym demie Baseball Mogul 2010 odkryjesz szereg zmian i innowacji. Zaktualizowano składy i zawodników, tabele ligowe i rankingi - dodano rezultaty wszystkich meczów z lat 1901 - 2009! W opcjach ligi pojawiły się łatwiejsze metody wyboru rywala do sparringu oraz zespołu all-star. W grze poprawiono Sztuczną Inteligencję, a także ulepszono interfejs użytkownika. Wzbogacono także dział Pomoc, w którym znajdziesz wyczerpujace omówienie wszystkich pytań, jakie mogą nasuwać się podczas gry.

Dzięki darmowemu demo Baseball Mogul 2010 możesz odtworzyć swoje zespoły stworzone w wersji z 2009 roku! Gra odczytuje zapisy z poprzedniej odsłony serii, nadto dodaje ponad 300 zaktualizowanych zdjęć zawodników. Ponadto do wszystkich aspektów gry dodano łącznie ponad 200 usprawnień i fixów, eliminujących nieliczne, występujące w poprzedniej wersji błędy.

Pobierz darmowe demo gry Baseball Mogul 2010 i wczuj się w klimat podziwianych przez tysiące ludzi rozgrywek największej ligi baseballowej świata - Major Baseball League. Seria Baseball Mogul to od ponad trzech lat najlepiej sprzedający się na świecie tytuł poświęcony zarządzaniem klubu w tej dyscyplinie! 

Pobierz więc darmowe demo gry - możesz bawić się nim bez ograniczeń, dzięki opcji, jaka normalnie występuje tylko w pełnej wersji. Mowa tu oczywiście o możliwości zapisu i odczytania stanu zabawy. Nadto dzięki opcji FANTASY możesz złożyć skład z zawodników z różnych okresów MBL - od początku XX wieku po dzień dzisiejszy!

Tak więc nie zwlekaj - pobierz bezpłatne demo i spróbuj swych sił jako manager klubu największej ligii baseballowej świata!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Baseball Mogul 2010