Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arcade Race 1.22

Kategoria: Sportowe
Producent: Arcadestudio
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 4,1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2164

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Arcade Race

  • Processor: 800 MHz
  • Memory: 64 MB
  • Video: 16 MB
  • DirectX 8.0
Opis - Arcade Race

Arcade Race- mini wyścigi download za free na pobierz .pl !

Posiadająca pseudo trójwymiarową grafikę, wciągająca gra w wyścigi samochodowe. Widok w Arcade Race przedstawiony graczowi prezentuje się jako perspektywa z trzeciej osoby (3rd person perspective).

Ściągnij za darmo download Arcade Race i weź udział w tym wielkim wyścigu, prowadzić wóz szybko i sprawnie, bombarduj twoich rywali i uważaj na podkładane przez twych rywali miny i wystrzeliwane przez nich rakiety.

Możesz korzystać z dwóch trybów rozgrywki: turniejowego i pojedynczego wyścigu. W trybie pojedynczym możesz wybrać dowolny tor i bombardować rywala. Ściągnij za darmo download, a jeśli ci sie spodoba na maxa to zarejestruj Arcade Race na stronach producenta będziesz miał do dyspozycji pełną wersję gry, a tam aż siedem różnych tras z wspaniałymi sceneriami i sześć sportowych samochodów.

Pobierz download za free i szalej na planszy w dowolnie wybranym przez siebie samochodzie wyścigowym. Zawrotna prędkość i akcja to jest to czego właśnie szukałeś. W grze są trzy poziomy trudności co sprawia, że Arcade Race firmy Arcadestudio daję możliwość gry zawodnikom bardziej i mniej zaawansowanym.

Ściągnij Arcade Race za darmo- bądź pierwszy na mecie, a przejdziesz do następnego poziomu gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arcade Race