Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WRC 5

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Bigbean Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.10.2015
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Brak

Wymagania sprzętowe - WRC 5

Wymagania sprzętowe:
Minimalne:
Procesor: Intel Core i3 2.93 GHz/AMD Phenom II X2 3.2 GHz, 
Pamięć RAM: 4 GB RAM, 
Karta grafiki: 512 MB GeForce 9800 GTX/Radeon HD 5750 lub lepsza, 
Dysk twardy: 25 GB HDD, 
System operacyjny: Windows 7

Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX 8150 3.6 GHz, 
Pamięć RAM: 8 GB RAM, 
Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 290 lub lepsza, 
Dysk twardy: 25 GB HDD, 
System operacyjny: Windows 7/8
Opis - WRC 5
WRC 5 to piąta, oczywiście najnowsza część znanej serii gier rajdowych opatrzona pełną licencją WRC. Oznacza to, że zasiądziemy za kierownicą wszystkich najnowszych aut rajdowych i powalczymy z prawdziwymi kierowcami na odcinkach specjalnych całego świata. 

Pierwsza część gry zadebiutowała w 2010 roku pod kierownictwem studia Black Bean Games. Po jakimś czasie seria została przejęta przez Bigben Interactive. Jak sama nazwa wskazuje, w grze znajdziemy pełną licencję Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) i weźmiemy udział w pełnym tegorocznym sezonie rajdowym. Gracz może wybierać spośród wszystkich oficjalnych modeli rajdowych w trzech klasach. Rzecz jasna wystartujemy we wszystkich tegorocznych rajdach w jednej z trzech klas tj. WRC, WRC2 oraz Junior WRC. 

Wszystkie odcinki specjalne, a jest ich aż 65, podzielono między 13 państw m.in. Szwecję, Finlandię, Walię, Meksyk oraz Polskę (słynny Rajd Polski). Domyślnym trybem zabawy jest kariera, w której gracz wciela się w rolę początkującego i dopiero zaczynającego karierę kierowcy, który próbuje piąć się po szczeblach kariery od samego początku, czyli w klasie Junior WRC aż po królewską, najwyższą klasę – WRC. Pokonując kolejne odcinki specjalne musimy naprawiać uszkodzenia, ustawiać auto i zmagać się z innymi kierowcami. 

Model jazdy nie należy do wymagających. Wytrawni gracze i miłośnicy symulacji raczej nie znajdą tu niczego odkrywczego, gdyż twórcy postawili na dość zręcznościowy model jazdy, który nie wymaga od gracza wysokich umiejętności czy znajomości techniki jazdy. Co prawda najwyższy poziom trudności potrafi przynieść dużo frajdy, ale nie spodziewajmy się wyzwań rodem z Richard Burns Rally czy DiRT Rally. 

Oczywiście oprócz trybu kariery możemy rozegrać jeden rajd lub przejechać dowolny odcinek specjalny. Ciekawostką jest szkoła rajdowej jazdy, która pozwala przybliżyć ciekawostki i techniki jazdy po odcinkach specjalnych. Nie brakuje opcji toczenia rozgrywek wieloosobowych, gdzie gracze pokonują kolejno ten sam odcinek, a następnie porównują czasy swoich przejazdów. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WRC 5

dodał: ~xTresh , 25.12.2015

Polecam :))

dodał: ~kubuch , 20.12.2015

;)

Sportowe i wyścigi