Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MOTOGP 13

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Milestone Srl.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 1.55 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 857

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - MOTOGP 13

Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce 9800 GX2 lub lepsza), 5,5 GB HDD
Opis - MOTOGP 13

MOTOGP 13 to wyścigi motocyklowe dla graczy, którzy cenią sobie realizm modelu jazdy. Mamy tu do czynienia z grą oferującą zarówno zabawę singlową, jak też i w trybie wieloosobowym w sieci. W trybie singlowym czeka kilka trybów zabawy – Tryb Kariery, w którym prowadzimy początkującego zawodnika od samego początku aż po sięgnięcie po najwyższe laury, World Champinoship – czyli jeden sezon wyścigów, a także Grand Prix – pojedyncze gonitwy na wybranych torach, co można potraktować jako tryb treningowy. W opcji rozgrywek sieciowych znajdziemy Sprint Attack – pojedynczy wyścig online, a także World Time Attack – czyli wyścigi w celu uzyskania jak najlepszego czasu na danym torze.


Gameplay MOTOGP 13 osadzony został na naprawdę istniejących torach wyścigowych, które realistycznie odtworzono. Jeden z nich znajduje się w udostępnionej za darmo wersji demo, która pozwala na wykonanie kilku okrążeń. Do wyboru tylko dwóch zawodników, jednak jest to wystarczająco dużo, aby poznać w praktyce model jazdy. Niestety, brak polskiej wersji językowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MOTOGP 13Sportowe i wyścigi