Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F1 2015

Kategoria: Sportowe i wyścigi
Producent: Codemasters
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.07.2015
Rozmiar: 20 GB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 461

Brak

Wymagania sprzętowe - F1 2015

Minimalne:
System: Windows 7 64 bit lub Windows 8 64 bit 
Procesor: Intel Core 2 Quad @ 3.0GHz lub AMD Phenom II X4 @ 3.2GHz 
Pamięć RAM: 4 GB RAM 
Karta graficzna: AMD HD5770 lub NVIDIA GTS450 
DirectX: Wersja 11 
Dysk twardy: 20 GB wolnej przestrzeni 
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Zalecane:
System: Windows 7 64 bit lub Windows 8 64 bit 
Procesor: Intel Core i7 4770 lub AMD FX 9370
Pamięć RAM: 8 GB RAM 
Karta graficzna: AMD R9 290 lub Nvidia GTX970
DirectX: Wersja 11 
Dysk twardy: 20 GB wolnej przestrzeni 
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Opis - F1 2015
F1 2015 to najnowsza odsłona popularnej serii wyścigów, w której zasiadamy za kierownicą najszybszych i najnowocześniejszych bolidów Formuły 1. Oczywiście gra bazuje na pełnej i nieograniczonej licencji FIA, dzięki czemu w grze zobaczymy wszystkie tory, bolidy, sponsorów oraz kierowców ścigających się w najpopularniejszej serii sportów motorowych. 

Do dyspozycji graczy oddano możliwość rozegrania pełnego sezonu mistrzostw świata w Formule 1. Oczywiście jak przystało na najnowszą odsłonę, nie obyło się bez wielu zmian, choć nie wszystkie można uznać za zaletę. Zastosowano między innymi zupełnie nową wersję technologii EGO. Co to takiego? Otóż nowy silnik oprócz dużo lepszej oprawy graficznej (m.in. dopieszczone modele bolidów, nowe tekstury oraz efekty), pozwala także na generowanie bardziej realistycznej fizyki. Na model jazdy bolidu wpływa wiele czynników – od pogody panującej na torze, przez poziom paliwa w baku, aż po zanieczyszczenie trasy przez resztki ogumienia itp. W tym przypadku fani tego sportu będą zadowoleni. 

W porównaniu do poprzednich, udanych zaznaczmy serii niewiele się zmieniło, a jeśli już, to na lepsze. Ale mówimy tu o aspektach wizualnych i technicznych. Przejdźmy jednak do gorszej strony najnowszej F1 2015. O ile klimat wyścigów, ich oprawa oraz otoczka nie pozostawia wiele do życzenia i z pewnością spodoba się miłośnikom tego sportu, tak jeden element, a konkretnie jego brak może mocno dokuczać. W czym rzecz? Otóż w grze nie spotkamy trybu kariery.

Owszem, w najnowszej odsłonie gry nie będziemy mogli stworzyć własnego kierowcy, by piąć się po szczeblach kariery. Do naszej dyspozycji oddano tryb całego sezonu, pojedynczego Grand Prix itp. ale najważniejszego elementu po prostu nie ma. Niestety przez to „niedopatrzenie” mamy wrażenie, że czegoś brakuje, że ta gra jest niepełna, niedopracowana. Gra posiada bardzo dużo niedociągnięć, i o ile pod względem wizualnym nie rozczarowuje, tak braki (np. brak samochodu bezpieczeństwa…) potrafią skutecznie odebrać frajdę z gry. Jeśli jednak ktoś szuka odświeżenia i ciekawej gry wyścigowej bez nacisku na skrajny realizm, ten z pewnością będzie zadowolony. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: F1 2015Sportowe i wyścigi