Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Blades

Kategoria: RPG
Producent: Gaijin Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 787.54MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 766

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - X-Blades

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta graficzna 256 MB,
  • 3 GB na dysku twardym
Opis - X-Blades
Gra X Blades (zwana także Oniblade) to pozycja, która powinna zainteresować wszystkich miłośników rpg, a także te osoby, które lubią styl graficzny rodem z Japonii (mamy na myśli zarówno mangę, jak i anime). Sterujemy tu wojowniczką Ayumi, której wyposażeniem są dwa ostrza, a co ciekawe – może ich używać jako broni palnej. Świat gry utrzymany jest w konwencji fantasy, zaś jej celem poszukiwanie potężnych artefaktów, jakie zostały po wojnie dwóch bóstw. Możesz zobaczyć początek tej historii – mamy dla Ciebie demo X-Blade do pobrania za darmo.

Download X-Blades ukaże Ci mechanikę rozgrywki oraz pozwoli ocenić oprawę audiowizualną tej produkcji. Jak to w grach fabularnych bywa, zwiedzamy przeróżne lokacje, gdzie czyhają na nas liczne potwory oraz pułapki. Czy Ayumi uda się przeżyć, zależy to wyłącznie od poczynań gracza. Pobierz X-Blades w wersji demonstracyjnej i zobacz, czy spodoba Ci się mechanika walki.

Nie jest ona skomplikowana, a sprawia niezła frajdę. Podobnie jak odkrywanie kolejnych miejsc czy też nowych przeciwników. Niestety, nie ma tu trybu zabawy wieloosobowej, jednak rekompensuje to kampania dla jednego gracza, która wymaga spędzenia przy X-Blades kilkunastu godzin.

W naszym kraju wydano X-Blades po polsku, więc po zakupie gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie X-Blades. Uprzedzamy, ze wersja demo nie jest wykonana z X-Blades pl, dlatego do zabawy przyda Ci się znajomość angielskiego. Jeśli chcesz zobaczyć grę w akcji, znajdziesz w sieci trailer X-Blades, ukazujący dynamiczny gameplay tej produkcji. Jeśli chcesz, ściągnij dowolny screenshot X-Blades dostępny przy tym opisie – te obrazki świetnie nadają się na tapetę.

Grą X-Blades wydano na PC oraz console Xbox 360 I PS3. Jeśli będziesz mieć problemy z jej ukończeniem, musimy Cię zmartwić – nie zostały wydane żadne kody X-Blades. Są za to triki pozwalające nieco uatrakcyjnić rozgrywkę. Ich opis znajduje się na osobnej stronie. Gra wyszła dopracowana pod względem technicznym, o czym świadczy fakt, że nie ukazał się żaden patch X-Blades.

Gra powinna działać bez problem na każdym systemie operacyjnym, jeśli ejdnak nie jesteś pewien, czy pograsz w X-Blades na Windows 7, ściągnij wersję demonstracyjną. Demo X-Blades jest za free, a pozwoli Ci przetestować jej działanie. Tak więc jeśli lubisz gatunek rpg, nie przegap tego tytułu!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Blades