Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wine Tycoon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Virtual Playground
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.10.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Wine Tycoon

Już wkrótce!
Opis - Wine Tycoon
Wine Tycoon to kolejna bardzo oryginalna gra, która skierowana jest przede wszystkim do koneserów francuskiego wina. Wydawcą gry jest Got Game Entertainment, a planowana premiera Wine Tycoon została wyznaczona na połowę października tego roku. Na razie nie ukazały się niestety żadne informacje, czy będzie dostępny download Wine Tycoon w wersji demonstracyjnej. Dostępny jest natomiast już gameplay z Wine Tycoon, który powinien przybliżyć graczom więcej informacji odnośnie tej gry.    

Wine Tycoon na PC to symulator uprawy wina, w którym gracz przenosi się do jednego z dziesięciu sławnych i znanych regionów Francji, specjalizujących się w produkcji wina. Wine Tycoon Game pozwala na rozegranie dwóch trybów rozgrywki – Swobodnej Gry, oraz Kariery. Zadaniem gracza jest stworzenie swojej własnej winiarni i rozpoczęcie produkcji wina z ponad 40 różnych rodzajów winogron. Gra nie należy do łatwych i wymaga wielu godzin praktyki, by móc się nią w pełni cieszyć. Co ciekawe twórcy gry Wine Tycoon zdecydowali się także na zamieszczenie w grze bardzo przydatnej encyklopedii, zawierającej opisy najważniejszych win i regionów, w których są one produkowane. Na razie nie ma informacji o planach wydania demo Wine Tycoon, ale wiadome jest już, że do zadań gracza ma być m.in. sadzenie różnych odmian winogron, ich zbieranie, zatrudnianie pracowników, a także odpowiednie mieszanie różnych smaków. Na razie niestety nie jest dostępny również, żaden trailer z Wine Tycoon, który mógłby zaprezentować więcej szczegółów odnośnie gry. Można przypuszczać, że grafika będzie przypominać tą charakterystyczną dla gier strategicznych i symulatorów z serii Tycoon. Brak także jakichkolwiek informacji jakie będą wymagania Wine Tycoon, ale pewne jest, że nie powinno być problemów z grą w Wine Tycoon pod Windows 7, oraz wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wine Tycoon

dodał: ~df , 16.12.2013

fajne

dodał: ~gracz sracz , 10.10.2009

gratuluje. na bank to jest rpg :( ale sie ktos zna hehehe... powodzenia