Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin: Versus

Kategoria: RPG
Producent: one2tribe
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.11.2011
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 371

Brak

Opis - Wiedźmin: Versus

Wiedźmin: Versus to śmiała próba, przeniesienia przygód Geralta do świata gier przeglądarkowych. Tym razem jednak, rozgrywka skupiona jest na walce. Na sam początek musimy zdecydować o tym, kim ma być nasz bohater.

Do wyboru mamy wiedźmina, czarodziejkę oraz przerazę. Każda z tych postaci posiada zarówno mocne jak i słabe strony, które musimy się nauczyć odpowiednio wykorzystywać. Walki w grze Wiedźmin: Versus opierają się, na wcześniej przygotowanych sekwencjach ciosów. Przed pojedynkiem musimy odpowiednio dobrać taktykę, która może nam zapewnić zwycięstwo. Zwiększa to znacznie nieprzewidywalność samych starć, w których może triumfować nawet dużo słabszy gracz o ile dobrze przewidzi co planuje jego przeciwnik.

W przerwach między pojedynkami, możemy rozwijać naszego bohatera i sprawiać by był coraz silniejszy. Czynimy to zarówno dzięki doświadczeniu, zdobywanemu podczas walk jak i wygrywanemu złotu, które inwestujemy w lepszy ekwipunek. Oprawa graficzna wyróżnia ten tytuł, na tle innych podobnych gier. Jest estetyczna i stanowi zachętę do tego by pozostać w wirtualnym świecie na dłużej. Bez wątpienia Wiedźmin: Versus ciężko jest porównywać z pełnoprawnymi grami, które często oferują otwarty, rozbudowany świat. Jest to jednak idealna propozycja dla fanów RPG, którzy oczekują niezobowiązującej rozgrywki, mogącej uprzyjemnić wieczory. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wiedźmin: Versus