Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 3: Dziki Gon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.05.2015
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon to kolejna już odsłona kultowej serii z tytułowym Geraltem w roli głównej. Ten typowy przedstawiciel gatunku cRPG może pochwalić się niesamowitą oprawą audio-wizualną oraz szeregiem nietuzinkowych rozwiązań, których na próżno szukać w innych produkcjach. Fabuła gry osadzona jest w ogromnym, otwartym świecie, który przyjdzie nam eksplorować wypełniając mniej lub bardziej skomplikowane misje. System walki został kompletnie przebudowany w porównaniu z poprzednimi częściami.

Warto także dodać, że tym razem autorzy położyli znacznie większy nacisk na zadania poboczne, nie związane z fabułą. Można pokusić się o stwierdzenie, że część z nich jest znacznie ciekawsza o tych, należących do głównego wątku. W grze spotkamy się z historią opowiadającą między innymi o poszukiwaniu utraconej niegdyś miłości głównego bohatera, jak również o inwazji Nilfgaardu na królestwa Północy. Wiedźmin: 3 Dziki Gon to także wspomniana na początku, zapierająca dech w piersi oprawa graficzna. Twórcy ze studia CD Projekt RED zafundowali nam wiele wizualnych fajerwerków. Niestety posiadacze starszych komputerów, chcąc zagrać w Dziki Gon będą musieli gruntownie zmodernizować swoje pecety. Należy wspąmnieć, że aby przejść grę wraz z częścią wątków pobocznych, będziemy potrzebować około 200 godzin.

Co więcej, przez cały ten czas nie będziemy się nudzić. Wiedźmin 3: Dziki Gon to propozycja nie tylko dla fanów fantastyki rodem z książek Sapkowskiego, ale także dla każdego prawdziwego gracza, chcącego przeżyć coś wyjątkowego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wiedźmin 3: Dziki Gon