Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin

Kategoria: RPG
Producent: CD Projekt Red Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.11.2011
Rozmiar: 2.53 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2040

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Wiedźmin

Procesor: dwurdzeniowy 2.13 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB pamięci (nVidia GeForce 7900 lub wydajniejszy)

Zalecana ilość miejsca na dysku: 8.5 GB

Opis - Wiedźmin

Świat jaki w swoich książkach, wykreował znany polski pisarz Andrzej Sapkowski, od dawna czekał na to by stać stać się źródłem inspiracji, dla twórców gier komputerowych. Nadawał się do tego wręcz idealnie. Mnóstwo potworów, wiele zróżnicowanych postaci a także rozbudowany świat, to wręcz idealne środowisko dla porządnej gry RPG.

Fakt ten docenili dopiero nasi rodzimi twórcy ze studia CD Projekt RED. Dzięki nim powstała gra Wiedźmin, dająca nam możliwość wcielenia się w tytułowego zabójcę potworów. Poznajemy go w momencie gdy dociera do twierdzy Kaer Morhen. Zostaje ona zaatakowana przez tajemniczych napastników, których atak musimy odeprzeć. Jest to jednak jedynie początek problemów, którymi będziemy musieli sobie poradzić.

Ugrupowanie o nazwie Zakon Płonącej Róży, poszerza stopniowo swoją strefę wpływów. Pod przykrywką celów takich jak walka ze złem, starają się oni zrealizować swoje niecne zamiary. Decyzje, które podejmiemy mogą mieć więc naprawdę istotny wpływ na dalsze losy krainy. Na naszej drodze stanie wielu przeciwników, których celem jest powstrzymanie nas. Wykorzystując zdolności Wiedźmina a także specjalne eliksiry, będziemy musieli poradzić sobie z wrogami, którzy dość często będą dysponowali nad nami przewagą liczebną. Dlatego też w czasie starć niezwykle ważna jest odpowiednia koncentracja i wykorzystywanie każdego, nawet najmniejszego błędu rywala. Sekwencje walk zostały stworzone z wykorzystaniem technologii motion capture. Dzięki temu prezentują się naprawdę realistycznie. Silnik graficzny, użyty przy produkcji gry Wiedźmin to dobrze znana Aurora, wykorzystywana w takich grach jak choćby Neverwinter Nights. Zdecydowano się jednak wprowadzić do niego wiele poprawek, obejmujących zmienne pory dnia a także efekty pogodowe.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wiedźmin