Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Venetica

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Deck 13
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Venetica

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 10 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Venetica
Miasto Venetica ma tajną władzę, zwącą się Corpus. Na jej czele stoi człowiek noszący godność Śmierci. Jest to funkcja tajna, jednak pewnego dnia na stanowisku tym zasiada Viktor. Ten typ ma zamiar zmienić miasto wedle swych reguł, które niczego dobrego nie przynoszą. Na drodze staje mu Scarlett – córka poprzedniej Śmierci, władająca magicznymi mocami.

Tak w skrócie prezentuje się fabuła gry Venetica. Niestety, nie jest możliwe ściągnięcie wersji demo Venetica, dlatego też powiemy Ci o tym tytule kilka słów, abyś wiedział, czy warto zainwestować w ten tytuł. I zdradzimy już na początku, że warto. Wydana również i po polsku Venetica to gra z rozległym światem do eksploracji – począwszy od tytułowego, podobnego Wenecji miasta, aż po rozległe kompleksy podziemi. Niestety, download Venetica w grywalnej wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, więc nie przetestujesz przed zakupem mechaniki rozgrywki. Tym bardziej szkoda, że Scarlett posługuje się magią płynącą ze zmierzchu – krainy pomiędzy Życiem a Śmiercią. Potrafi także nieźle walczyć wręcz. Możesz zobaczyć grę w działaniu, oglądając oficjalny trailer Venetica. Jeśli chcesz, pobierz też obrazki Venetica za darmo – znajdują się przy tym opisie i doskonale oddają oprawę graficzną tego tytułu.

Venetica to zabawa na kilkadziesiąt emocjonujących godzin. Twórcy zadbali o to, abyś się nie nudził i przygotowali naprawdę wielu różnorodnych przeciwników. Nie zdradzimy jednak jakich, aby nie psuć Ci zabawy z samodzielnego odkrywania niezwykłego świata tej gry. Jeśli lubisz rpgi, jest to pozycja po prostu obowiązkowa. Przekonaj się o tym samemu.

Jako że gra wyszła po polsku, nie jest Ci potrzebne żadne spolszczenie Venetica po zakupie pełnego tytułu. Kupując ją, od razu otrzymujesz Venetica pl. Na stronie producenta znajdują się ciekawe materiały Venetica do pobrania. Ściągnij tapety Venetica, aby udekorować swój pulpit naprawdę dobrze wykonanymi grafikami fantasy!

Jeżeli ukaże się patch czy kody Venetica, bądź pewien, że znajdziesz je na naszych stronach. Tak jak i materiały do innych gier, tak i te dodatki do Venetica będą do pobrania za darmo. Niestety, wiadomo już, że nie będzie polskiego free demo Vebetica. Na pocieszenie zostaje fakt, że tytuł działa z najnowszymi systemami operacyjnymi, pograsz więc w Venetica na Windows 7 czy Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Venetica

dodał: ~Tadeusz , 09.03.2015

To jest wredne nabijanie kasy