Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Two Worlds 3

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: Reality Pump
Data dodania: 07.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Two Worlds 3
Two Worlds 3 to trzecia część dwóch gier RPG, stworzonych przez krakowskie studio Reality Pump. Jako że dwie poprzednie odniosły sukces, ukaże się ona na pewno. Premiera tego tytułu zaplanowana jest na 2012 rok, lecz zważywszy na fakt, że niemal tradycją stało się przesuwanie daty premier kolejnych części, nie jest to data na sto procent pewna. W każdym razie pewnym jest, ze Two Worlds III ponownie przeniesie graczy do krainy Antaloor, gdzie będą musieli stawić czoła licznym potworom i przeciwnikom. Jak to w tego typu rozgrywkach bywa, sterowany przez gracza bohater będzie musiał przemierzać niebezpieczne lokacje, wykonując kolejne misje. Choć nie ukazał się jeszcze żaden trailer Two Worlds 3, co do jakości oprawy audiowizualnej możemy być spokojni. Dotychczas stała ona na wysokim poziomie i nic nie wskazuje na to, aby mogło być gorzej – wręcz przeciwnie. Producent zapowiada jeszcze bardziej realistyczną grafikę.

W planowanym na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz PC Two Worlds zwiedzimy zarówno znane z poprzednich części lokacje, jak też i całkiem nowe miejsca. Dzięki temu gameplay produkcji wciągnie na długie godziny i pozwoli przeżyć mnóstwo przygód w świecie fantasy. Nie są znane jeszcze wymagania sprzętowe Two Worlds III w wydaniu komputerowym, jednak z pewnością nie będą one niskie. Dlatego też wypada czekać na dalsze informacje na temat tej produkcji, które pozwolą dowiedzieć się więcej o tym obiecującym RPG. Z pewnością jeszcze w tym roku powinny ujrzeć światło dzienne pierwsze materiały z Two Worlds 3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Two Worlds 3

dodał: ~blimon28 , 15.10.2016

bardzo dobra gra\n

dodał: ~pawel12660 , 12.06.2016

fajna gra

dodał: ~fds , 28.11.2014

super gra\n

dodał: ~Pawlotti32 , 20.11.2014

Dobrze by było gdybyni ta część była po Polsku na wszystkie platformy

dodał: bogusia1 , 31.03.2014

super

dodał: ~super , 31.03.2014

super