Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Two Worlds 2: Pirates of The Flying Fortress

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Reality Pump
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Two Worlds 2: Pirates of The Flying Fortress

Procesor 2.6 GHz

4 GB pamięci RAM

Karta graficzna posiadająca 256 MB pamięci (polecany model to nVidia Geforce 8800 GTX lub wydajniejszy)

8 GB miejsca na dysku

Opis - Two Worlds 2: Pirates of The Flying Fortress

Pirates of The Flying Fortress to nazwa dodatku do gry Two Worlds 2. Wprowadza on do rozgrywki, dużo istotnych zmian. Wiele z nich było niezwykle oczekiwane przez fanów, więc wprowadzenie do gry powinno ucieszyć spore grono fanów.

Warunki pogodowe zostały teraz rozbudowane o potężne burze, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnego silnika graficznego, prezentują się bardzo efektownie. Sama grafika również doczekała się usprawnień, twórcy szczególną uwagę zwrócili na animację, która wygląda teraz dużo bardziej realistycznie. Dodatek wprowadza też specjalne rodzaje zbroi, które możemy wykorzystać by osłonić wierzchowca na grzbiecie, którego się poruszamy.

Fabuła Pirates of The Flying Fortress skupia się na tytułowej latającej fortecy oraz piratach. Odchodzimy więc nieco, od klasycznej koncepcji świata fantasy jaką promowało Two Worlds 2. Oczywiście, nie oznacza całkowitego porzucenia tego, co gracze lubią najbardziej. Możemy więc spodziewać się całkiem nowych przeciwników, wielu emocjonujących wyzwań a także całkiem nowych rodzajów broni. Nie zapominajmy też o tym, że zyskujemy całkowicie nowe obszary do eksploracji. Fani rozgrywki multiplayer, również powinni zainteresować się tym rozszerzeniem, gdyż wprowadza ono dodatkowe mapy oraz tryby rozgrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Two Worlds 2: Pirates of The Flying Fortress