Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Titan Quest

Kategoria: RPG
Producent: Iron Lore
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 729

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Titan Quest

Procesor: Pentium 4 1.8 GHz

Pamięć RAM: 512 MB

Karta grafiki powinna miec przynajmniej 128 MB pamięci (zalecana karta GeForce 4 lub wydajniejsza)

Ilość miejsca na twardym dysku: 3 GB

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Opis - Titan Quest

Titan Quest to typowy przedstawiciel gatunku hack'n'slash. Jak to zwykle w takich grach bywa, naszym zadaniem jest uratowanie świata. Głównym przeciwnikiem tym razem są Tytani. Musimy za wszelką cenę, uwięzić ich ponownie w wiecznym więzieniu, które opuścili.

Rozgrywkę rozpoczynamy na terenie starożytnej Grecji, jednak oprócz niej będziemy mieli okazję odwiedzić Egipt, Azję a nawet Olimp, będący siedzibą bogów. W czasie rozgrywki w grze Titan Quest, napotkamy przeciwników, nawiązujących wyraźnie do lokalnych mitów i legend. Dlatego też na terenie Grecji, będziemy mieli okazję zmierzyć się min. z cyklopem a także centaurami. Podczas naszych podróży, spotkamy wiele postaci, które chętnie zlecą nam misje, niezwiązane z głównym wątkiem fabularnym.

Mimo to warto podejmować się ich wykonywania, gdyż są dla naszego bohatera źródłem nie tylko cennego doświadczenia, ale też pieniędzy a czasami nawet unikatowych przedmiotów. Tym co z pewnością ucieszy wszystkich fanów gier RPG, jest gigantyczny arsenał dostępnego w Titan Quest uzbrojenia oraz dodatkowych przedmiotów, wpływających na statystyki naszej postaci. System umiejętności opiera się na licznych klasach. Musimy z nich wybrać dwie, w ramach, których będziemy rozwijać naszego bohatera. Daje to ciekawe możliwości, gdyż bez problemu możemy stworzyć wojownika, który dodatkowo będzie posługiwał się magią. Tego typu kombinacji w Titan Quest jest wiele, każdy musi więc samodzielnie zdecydować, która będzie najbardziej skuteczna.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Titan Quest