Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lord of the Rings: War in the North

Kategoria: RPG
Producent: Snowblind Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3775

Brak

Wymagania sprzętowe - The Lord of the Rings: War in the North

Procesor: dwa rdzenie taktowane zegarem 2.4 GHz

RAM: 2 GB (4 GB jeśli posiadamy system nowszy niż Windows XP)

Karta graficzna: 256 MB pamięci (nVidia GeForce 8600 lub wydajniejsza)

Wymagane miejsce na dysku: 10 GB

Opis - The Lord of the Rings: War in the North

The Lord of the Rings: War in the North nie porusza bezpośrednio wydarzeń, znanych nam ze znanej powieści J. R. R. Tolkiena. Wprawdzie akcja rozgrywa się w tym samym czasie, jednak tym razem zostajemy przeniesieni na północ Śródziemia by tam walczyć z przeważającymi siłami zła.

Tworząc postać mamy możliwość określenia rasy oraz profesji. Nie mamy w tej kwestii zbyt dużego wyboru, gdyż zakres dostępnych ras obejmuje tylko elfy, krasnoludy i ludzi a w kwestii doboru profesji możemy zdecydować się na maga, zwiadowcę lub wojownika. Nie można jednak narzekać, na ograniczone możliwości kreowania własnego bohatera, gdyż każda kombinacja rasy z profesją, wymusza na nas nieco inny styl prowadzenia walki i daje dostęp do odmiennych umiejętności.

Rozgrywka jaką oferuje nam The Lord of the Rings: War in the North, z pewnością nie będzie zbytnim zaskoczeniem dla graczy, mających już do czynienia z grami RPG. Walczymy więc z przeciwnikami, gromadząc przy tym przydatne przedmioty oraz doświadczenie a także prowadzimy dialogi, z wieloma napotkanymi postaciami. Sam system rozmów, z pewnością jest doskonale znany wszystkim fanom gry Mass Effect. Warto wspomnieć o tym, że nie podróżujemy samotnie. Jesteśmy członkiem trzyosobowej drużyny, która wspiera się nawzajem przy pokonywaniu wszelkich niebezpieczeństw. Podczas rozgrywki dla jednego gracza, naszymi towarzyszami kieruje sztuczna inteligencja. Jednak prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero w momencie, gdy zdecydujemy się na zagranie w sieci. Wtedy w podróżujących z nami bohaterów, wcielają się inni gracze. Możemy więc stanąć do walki z siłami Saurona, wraz z naszymi przyjaciółmi. Świat gry The Lord of the Rings: War in the North jest niezwykle rozbudowany. Stopniowo poznajemy go, zyskując dostęp do całkiem nowych lokacji a także lepszego uzbrojenia, które czyni naszych bohaterów jeszcze potężniejszymi. Warto zwrócić uwagę, że pomimo tego, iż gra została oparta na licencji, twórcy pozwolili sobie na pewne odstępstwa wprowadzając postacie, których z pewnością nie poznaliśmy dzięki twórczości J.R.R. Tolkiena.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Lord of the Rings: War in the North