Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Lord of the Rings Online: Mines of Moria

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: EA Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Lord of the Rings Online: Mines of Moria

  • Procesor: Pentium 4 3.2 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: karta grafiki 256MB (GeForce 7800GT lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - The Lord of the Rings Online: Mines of Moria
The Lord of the Rings Online: Mines of Moria to pierwszy dodatek do gry LOTHR Online: Shadows of Angmar. Świat gry zostaje tu poszerzony o legendarne kopalnie Morii, zamieszkujące je stwory oraz nieprzebrane bogactwa zmagazynowane tam ongiś przez krasnoludy. Oprócz nowych lokacji, przedmiotów i potworów Mines of Moria wprowadza do gry dwie dodatkowe klasy postaci, nowe umiejętności i techniki walki. Dodatek wprowadza również do gry nową klasę przedmiotów zwanych legendarnymi – ich cechą jest nabieranie doświadczenia wraz z graczem, tak by z kolejnymi poziomami doświadczenia były coraz potężniejsze. Przedmioty te mogą również nabywać pewnych cech gracza, dzięki temu każdy z nich jest absolutnie unikatowy i niepowtarzalny. Podsumowując dodatek, jest on naprawdę doskonały, kopalnie Mori są niesłychanie rozległe i otwierają przed graczem ogromna liczbę nowych możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Lord of the Rings Online: Mines of Moria