Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Last Remnant

Kategoria: RPG
Producent: Square Enix
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.03.2009
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 494

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Last Remnant

­
­Windows XP SP2/ Windows Vista SP1, Intel Core 2 Duo (2Ghz), 1,5 GB RAM, Nvidia GeForce 8600, karta muz. zgodna z DirectX 9.0c.
Opis - The Last Remnant

Akcja gry The Last Remnant osadzona jest w mrocznym, ponurym świecie, gdzie prócz ludzi egzystują inne rasy myślące – podobni rybom Yama, humanodilane jaszczurki Qsitito oraz czwororęcy Sovani. Niestety, nie żyją ze sobą w zgodzie i harmonii, a toczą wojny podjazdowe o „remnanty” – artefakty o boskich mocach. Co ciekawe, niektóre z nich wydają się być żywymi istotami, wcielonymi bóstwami z zamierzchłych dni. Dlatego też nikt do końca nie wie, czym są naprawdę. Pobierz darmowe demo The Last Remnant i przekonaj się, jak wyglądać będzie wyprawa po te niezwykłe przedmioty.

Download The Last Remnant jest w pełni darmowy, a pozwoli Ci na sprawdzenie mechaniki gry. Gameplay The Last Remnant to klasyczne rpg – wypełniasz tu misje, toczysz boje z potworami i wykonujesz questy. Bohaterem, którego poprowadzisz przez ten niebezpieczny świat jest rycerz Rush Sykes, na skutek intryg zmuszony do banicji. Pobierz za darmo The Last Remnant w wersji demonstracyjnej, aby zachwycić się wspaniałą oprawą graficzną, a także posłuchać, jak piękny jest soundtrack The Last Remnant. Podczas zabawy Rush może zawrzeć przyjaźnie, co zaowocuje utworzeniem towarzyszącej mu w przygodach drużyny. Demo The Last Remnant zaoferuje Ci tylko kilkanaście minut zabawy, cała gra – ponad dwadzieścia. Możesz obejrzeć grę w akcji – trailer The Last Remnant jest dostępny na naszych stronach. A jeśli masz już pełną wersję gry, w sieci znajdziesz kody The Last Remnant, które znacznie ułatwią Ci zabawę. Gra pod względem technicznym jest bez zarzutów, o czym świadczy fakt, że nie ukazał się żaden patch The Last Remnant.

W naszym kraju wydano The Last Remnant po polskum, nie potrzebne Ci więc żadne spolszczenie The Last Remnant. Wersja The Last Remnant pl została opublikowana przez Cenegę. Wersja demo The Last Remnant do pobrania ukaże Ci początek gry – uprzedzamy, że nie jest ona wykonana z wersji polskiej. Jeśli znasz język angielski w stopniu podstawowym, pobierz The Last Remnant na swój komputer i zobacz, jak spodoba Ci się ten tytuł. Ukazała się wersja The Last Remnant na PC, a także konwersja The Last Remnant na Xbox 360 i konwersja The Last Remnant na PS3. W wersji PC możesz nawić się przy The Last Remnant mając Windows 7.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Last Remnant