Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym:1 GB
Opis - The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles to pierwszy pełnoprawny dodatek do niezwykle popularnej na na całym świecie gry cRPG Oblivion. Po instalacji Shivering Isles gracze otrzymają do eksploracji kompletna, całkiem nowa krainę i ogromna ilość nowych misji i przygód do wypełnienia i przeżycia. Fabuła dodatku skupia się na postaci Sheogoratha – księcia, który pojawiał się niemal we wszystkich poprzednich częściach gry.

Tym razem to on będzie naszym głównym zleceniodawcą jeśli chodzi o misje głównego wątku gry, jakim jest obrona jego krainy przed zagładą. Nowa kraina składa się z dwóch obszarów: Mani i bagnistej Dementi oraz całkiem interesującego i dużego miasta: New Sheoth. Oprócz misji z wątku głównego w dodatku występuje całkiem sporo misji pobocznych, które pozwolą nam lepiej poznać nową krainę, napotkamy liczne nowe potwory i odnajdziemy nowe rodzaje broni, artefaktów oraz mikstur. Dodatek również jest objęty opcja dostosowania do poziomu umiejętności bohatera, tak więc gra dostępna jest również dla początkujących graczy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Elder Scrolls IV: Shivering Isles