Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym:1 GB
Opis - The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine

The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine to dodatek uzupełniający świat gry Oblivion o elementy, które dotąd znajdowały się jedynie w wersji gry przygotowanej dla konsoli Play Station 3. Główna nowość to tytułowa gildia – Knights of the Nine stojąca w opozycji do znanego już mrocznego bractwa. Gildia jest dostępna dla gracza od początku gry, wstąpienie w jej szeregi gwarantuje dostęp do nowych przedmiotów, licznych nowych misji oraz poznanie nowych interesujących bohaterów niezależnych.

Interesujący jest fakt, że „członkostwo w gildii zobowiązuje” tak więc gracz, który będzie postępował w świecie gry niezgodnie z jej (gildii) kodeksem zostanie z niej wykluczony lub też poniesie inne nieprzyjemne konsekwencje. Ponadto dodanego zawiera wszystkie „wtyczki” i małe rozszerzenia do gry, które wcześniej można było pobrać z Internetu – teraz zostały one zebrane w jednym miejscu.



Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine

dodał: ~mati , 08.11.2010

do niezły dodatek !!!!!!!!!!!Super