Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Elder Scrolls III: Tribunal

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.11.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - The Elder Scrolls III: Tribunal

Procesor: 800 MHz

RAM: 256 MB

Akcelerator 3D posiadający 32 MB pamięci
Opis - The Elder Scrolls III: Tribunal

Tribunal to pierwszy, oficjalny dodatek do gry The Elder Scrolls III: Morrowind. Jego fabuła skupia się na bogach, sprawujących władzę nad światem. Niestety jedno z bóstw pogrąża się w szaleństwie zagrażającemu światu.

Dodatkowo w Morrowind pojawia się nowy przywódca. Sprawia to, że krainę ogarnia chaos, który jedynie my możemy zakończyć. Fabuła daje nam możliwość lepszego poznania Almalexii oraz Sotha Sila, czyli dwóch bóstw, mających znaczny wpływ na losy świata. The Elder Scrolls III: Tribunal to klasyczne rozszerzenie, dzięki któremu zyskujemy całkiem nowe obszary do eksplorowania. Warto odwiedzić dwa, całkiem nowe miasta. Na uwagę zasługuje szczególnie Twierdza Smutku.

Oczywiście otrzymujemy też pełne skarbów podziemia, w których czyha jednak na nas mnóstwo niebezpieczeństw. Znacznej rozbudowie uległ bestiariusz, który obejmuje teraz wiele nowych, niezwykle niebezpiecznych stworzeń. Na szczęście w celu walki z nimi, przygotowano dla nas nowe rodzaje zbroi i pancerza, które nie jeden raz mogą ocalić życie. Autorzy The Elder Scrolls III: Tribunal, nie ograniczyli się jednak tylko do wprowadzania klasycznych zmian. Wraz tym dodatkiem, zyskujemy też wiele usprawnień takich jak bardziej intuicyjny dziennik a także mapa o rozbudowanej funkcjonalności. Istotną cechą The Elder Scrolls III: Tribunal jest fakt, że przygodę z tym rozszerzeniem można zacząć, właściwie w dowolnym momencie rozgrywki. Nie musimy posiadać bardzo rozwiniętego bohatera, jednak liczmy się z tym, iż rozgrywka stanie się znacznie trudniejsza, gdy do nowych lokacji wyruszymy postacią o niskim poziomie doświadczenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Elder Scrolls III: Tribunal

dodał: ala.wolf , 08.07.2013

gra fajna