Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Elder Scrolls III: Bloodmoon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.11.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - The Elder Scrolls III: Bloodmoon

Procesor: 800 MHz

RAM: 256 MB

Akcelerator 3D wyposażony w 32 MB pamięci

Zalecana ilość miejsca na dysku: 1.1 GB

Opis - The Elder Scrolls III: Bloodmoon

Bloodmoon to już drugi dodatek do The Elder Scrolls III: Morrowind autorstwa firmy Bethesda Softworks. Tym razem przenosimy się na pokrytą śniegiem wyspę Solstheim. Imperium postanowiło wybudować na niej nową kolonię, zajmującą się w głównej mierze pozyskiwaniem surowców z cennych rud metali.

Niestety, dość szybko okazuje się, że na ludzkich osadników czyha spore niebezpieczeństwo w postaci wilkołaków. Zjawiamy się na wyspie, celem wyeliminowania zagrożenia. Możemy jednak też przyłączyć się do likantropów i wraz z nimi, zapolować na mieszkańców wyspy. Pamiętać należy o tym, że będąc w postaci wilkołaka nie możemy korzystać z posiadanego ekwipunku a więc i broni. Do walki służą nam jedynie łapy wyposażone w pazury i to na nich musimy polegać.

Oczywiście The Elder Scrolls III: Bloodmoon dodaje także nowe rodzaje wrogów, którzy staną na naszej drodze. Fanów kolekcjonowania wszelkiego rodzaju uzbrojenia ucieszy fakt, że sporo znajdziemy na wyspie Solstheim. Nowa lokacja może się wydawać niezbyt ciekawym obszarem, jednak zapewnia nam około 30 godzin wciągającej rozgrywki. Nim jednak zdecydujemy się odwiedzić powstającą kolonię górniczą, warto postarać się o odpowiedni rozwój naszej postaci w podstawowej wersji gry. Solstheim nie jest zbyt przyjaznym miejscem i powinni je odwiedzać, jedynie doświadczeni wojownicy. The Elder Scrolls III: Bloodmoon jest dodatkiem, który zachęci dotychczasowych wielbicieli Morrowinda, do ponownego sięgnięcia po ten tytuł. Z pewnością nie zdobędzie on jednak dla gry wielu nowych fanów, gdyż nie wnosi żadnych rewolucyjnych zmian.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Elder Scrolls III: Bloodmoon