Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Elder Scrolls II: Daggerfall

Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05.10.2011
Rozmiar: 148.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 280

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - The Elder Scrolls II: Daggerfall

Procesor: 166MHz

RAM: 16MB

Akcelerator grafiki 3D

Opis - The Elder Scrolls II: Daggerfall

Morrowind czy Oblivion to tytuły, o których z pewnością słyszał każdy, szanujący się gracz. Jednak już naprawdę niewielka liczba osób, miała do czynienia z The Elder Scrolls II: Daggerfall będącą ich bezpośrednim poprzedniczką.

Ta wydana w 1997 roku gra to typowe RPG. Wykonujemy więc misje i rozwijamy naszego bohatera. Postać, którą kierujemy należy do jednej z wielu klas. Możemy więc stać szlachetnym rycerzem, walczącym w obronie uciśnionych ale też szpiegiem, który działa z ukrycia i knuje jak obalić władcę. Mechanika rozgrywki niewiele różni się więc od tego, z czym mamy do czynienia obecnie w grach RPG. Jednak w przeciwieństwie do wielu wydawanych dziś tytułów, Daggerfall oferuje nam naprawdę wciągającą, wielowątkową fabułę.

Dodatkowo gra w żadnym stopniu nie ogranicza nas. Możemy eksplorować dowolnie wybrane obszary i wykonywać tylko te misje, które wydadzą nam się opłacalne. Biorąc pod uwagę, że Tamriel czyli świat, po którym podróżujemy jest naprawdę ogromny i zamieszkuje go ponad 700 tysięcy postaci, zajęć bez wątpienia szybko nam nie braknie. The Elder Scrolls II: Daggerfall oferuje aż 6 różnych zakończeń. Nawet współcześnie, takie rozwiązanie nie jest spotykane szczególnie często, tym bardziej więc widać z jak wyjątkowym tytułem mamy do czynienia. Dość archaiczna grafika gry, nie powinna być przeszkodą w udanej rozgrywce. Tytuł ten spokojnie można postawić na równi z klasykami, takimi jak Baldur's Gate czy Icewind Dale. O ich popularności zdecydowała przemyślana mechanika rozgrywki, rozbudowany świat oraz wielowątkowa fabuła. W tej kwestii The Elder Scrolls II: Daggerfall bez wątpienia zasługuje na wyróźnienie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Elder Scrolls II: Daggerfall