Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Elder Scrolls: Arena

Kategoria: RPG
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05.10.2011
Rozmiar: 9.2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 329

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - The Elder Scrolls: Arena

Procesor: 90 MHz

RAM: 8MB

Opis - The Elder Scrolls: Arena

Tamriel to kraina, którą już wielokrotnie odwiedziliśmy, w grach takich jak Oblivion czy Morrowind. Są to bez wątpienia tytuły znane, dostarczające rozrywki na długie godziny.

Warto więc wiedzieć o tym, że The Elder Scrolls: Arena to pierwszy tytuł, który pozwolił nam przeżyć przygodę w tym wspaniałym świecie. Mimo, że powstał on w 1994 roku do dziś oferuje grywalność, z którą nie jest w stanie konkurować wiele współczesnych gier. Główny wątek fabularny w The Elder Scrolls: Arena, kierunkuje w pewien sposób nasze działania, jednak mimo to posiadamy dość sporą swobodę, decydowania o tym co chcemy robić. Duża liczba zadań do wykonania oraz gildii, do których możemy dołączyć, dają nam możliwość wybrania ścieżki rozwoju naszego bohatera.

Jest to też zachęta, do tego by grę przechodzić wielokrotnie, testując różne rozwiązania. Tamriel jest krainą niezwykle zróżnicowaną. Zamieszkuje ją wiele ras, którymi kierują różne motywacje, co często prowadzi do konfliktów. Świat gry jest też niezwykle rozbudowany, obejmuje naprawdę wiele lokacji w tym prawie 400 miast i miasteczek, w których możemy zakupić lepszy ekwipunek oraz otrzymać nowe zadania. The Elder Scrolls: Arena to klasyk, który wprawdzie nie zdobył ogromnej popularności. Jednak bez wątpienia zasługuje na to, by docenić wkład jaki miał w powstanie serii gier, która dostarcza nam dziś tak wiele radości.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Elder Scrolls: Arena