Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Broken Hourglass

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: Planewalker Games
Data dodania: 30.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - The Broken Hourglass

wkrótce
Opis - The Broken Hourglass
Jeśli jesteście wielbicielami klasycznych RPG z rzutem izometrycznym i szybką, wartką akcją to The Broken Hourglass jest produktem dla Was.

Studio, jakie „popełniło” ową grę, tj. Planewalker Games, stwierdziło, że chce aby była ona ciekawa zarówno pod względem fabularnym, jak i walki samej w sobie oraz by kładła duży nacisk na kooperację między członkami drużyny, jaką prowadzimy.

Fabularnie gra przenosi nas do Mal Naasrim, miasta należącego do imperium Tolmiran, które jednak widziało lepsze czasy. Gracz pojawia się w owym mieście w zdecydowanie najgorszych z możliwych okolicznościach. Jest ono bowiem oblegane przez bliżej niezidentyfikowaną armię, a oblężenie doprowadza do kompletnego chaosu, nikt bowiem nie jest w stanie dostać się do miasta, ale nikt też nie może się z niego wydostać. Na domiar złego pojawiły się istoty zwane cieniami, których dotyk podobno zabija.

Wcielamy się w postać herosa, którego zadaniem, koniec końców jest oczywiście uratowanie świata, nie mniej jednak nie będzie to takie proste, jakie mogłoby się wydawać. Na początku rozgrywki jesteśmy bowiem jednym z mieszkańców miasta, który znajduje się w szpitalu. Po wyleczeniu zostajemy wcieleni w szeregi, stworzonej na szybko policji, której zadaniem jest utrzymanie porządku w mieście.

Oczywiście, jak to bywa w tego typu grach, potyczkę zaczynamy od stworzenia własnego bohatera. Tutaj mamy do dyspozycji 6 różnych ras oraz szeroki wachlarz umiejętności, złożony z ponad 30, różniących się od siebie zdolności. Do najistotniejszych z nich należą cztery, nazwane oryginalnie  Strenght, Agility, Toughness, Judgement. Oczywiście przemierzać świat będziemy z kompanami, których dobierzemy sami, wybierając spośród 9 dostępnych w całej grze. Niezwykle istotne są interakcje między kompanami, może nawet dojść do romansu między członkami drużyny, bądź wręcz przeciwnie do rosnącej nienawiści.

Gra zapowiada się absolutnie wybornie, bowiem przypomni nam to co najlepsze w produkcjach RPG. Bogaty bestiariusz, interesująca fabuła, nie mniej ciekawe lokacje i naprawdę bogate opcje rozwoju bohatera. Według mnie naprawdę warto czekać.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Broken Hourglass