Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Telepath Psy Arena 2

Kategoria: RPG
Producent: Sinster Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 25.65MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 203

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Telepath Psy Arena 2

Brak!
Opis - Telepath Psy Arena 2
Telepath Psy Arena 2 to dość oryginalna gra na komputery osobiste, która na pewno nie należy do najbardziej popularnych pozycji na tą platformę, a szkoda bo pod niezbyt wybijającą się graficznie pozycją, kryje się naprawdę dobra gra, która potrafi przykuć do ekranu komputera na długo, a to chyba jest najważniejsze. Telepath Psy Arena 2 do pobrania z naszej strony, to gra zręcznościowa, z pewnymi elementami charakterystycznymi choćby dla Final Fantasy Tactics na PlayStation. Za produkcję gry, jak i demo Telepath Psy Arena 2 odpowiedzialne jest dość mało znane studio Sinster Design, które po umiarkowanym sukcesie poprzedniczki spróbowało raz jeszcze zaryzykować i stworzyć niszową grę, skierowaną do określonej grupy graczy. Demo Telepath Psy Arena 2 jest za free, tak że gracze mają szansę sprawdzić tą grę przed zakupem. Oczywiście download Telepath Psy Arena 2 w wersji demonstracyjnej jest dostępny z naszej strony. Ściągnij więc Telepath Psy Arena 2 i zagraj w grę, która stanowi doskonałą odskocznię od licznych gier akcji, czy klasycznych RPGów, ciągle ukazujących się na PCty.

Telepath Psy Arena 2 to gra turowa, w której zadaniem gracza jest wyszkolenie własnej drużyny wojowników i pokonywanie kolejnych misji. W grze dostępnych jest cała masa różnych postaci, co prezentuje zresztą trailer z Telepath Psy Arena 2, które w trakcie rozgrywki nabywają nowych umiejętności i czarów. Interfejs w grze, jak i sposób rozgrywania tur jest dość prosty i czytelny, chociaż niektórzy gracze mogą uważać go za zbyt wolny. Gra nie jest łatwa, dlatego w trudnych chwilach warto znaleźć kody do Telepath Psy Arena 2 i je wykorzystać w rozgrywce. W grze dostępnych jest 10 głównych lig, na które składa się około 80 turowych pojedynków, które zapewniają wiele godzin wspaniałej rozgrywki. Niestety nie jest możliwa gra w Telepath Psy Arena 2 po polsku, gdyż tytuł ten nie jest zbyt popularny w naszym kraju, dlatego brak Telepath Psy Arena 2 pl wcale nie powinien nikogo dziwić. Nie jest dostępne tez żadne spolszczenie do Telepath Psy Arena 2, ale gra jest na tyle czytelna, że po jakimś czasie, każdy gracz się do niej przyzwyczai. Dwuwymiarowa, grafika i widok z góry, przypomina bardziej grę planszową, ale w tego typu pozycji powinno to być całkiem zrozumiałe. Nie powinno być za to problemów z uruchomieniem Telepath Psy Arena 2 pod Windows 7. W razie problemów warto pobrać i zainstalować patch do Telepath Psy Arena 2, który nanosi niezbędne poprawki.

Przetestuj Telepath Psy Arena 2 za darmo i zobacz inne spojrzenie na grę. Pobierz Telepath Psy Arena 2 i przekonaj się, że gry zręcznościowe na PC mają się całkiem dobrze. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Telepath Psy Arena 2