Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spellforce 2: Shadow Wars

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Phenomic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Spellforce 2: Shadow Wars

  • Prcesor:Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 5 GB
Opis - Spellforce 2: Shadow Wars
Spellforce 2: Shadow Wars to sequel popularnej gry Order of Dawn. Gry serii Spellforce należą do gatunku cRPG jednak posiadają również wiele elementów znanych z gier strategicznych. Gra toczy się w konwencji fantasy, w świecie zamieszkałym przez znane z tego typu gier stwory jak elfy, krasnoludy etc. Istotą rozgrywki jest rozwój własnej postaci, którą steruje gracz jak również na dowodzeniu armią i rozgrywaniu bitew. Postać gracza może również skorzystać z pomocy przyzywanych w toku gry herosów. Konflikt, toczący się w świecie gry zasadniczo rozgrywa się pomiędzy siłami Królestwa – ludzie, elf i krasnoludy, Klanów – barbarzyńcy, orkowie i ogry oraz Paktu – mrocznymi elfami, gargulcami i cieniami. To właśnie Pakt stanowi głównego przeciwnika sił Królestwa, które reprezentuje gracz. Podczas misji poszukujemy surowców, rekrutujemy bohaterów, oraz zaciągamy odziały wojska (dostępnych jest 36, 12 dla każdej z frakcji), a gdy to konieczne możemy również zawrzeć sojusz przeciwko aktualnym wrogom. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spellforce 2: Shadow Wars