Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spellforce 2: Faith in Destiny

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Phenomic
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Spellforce 2: Faith in Destiny

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
Opis - Spellforce 2: Faith in Destiny

Drugi dodatek do Spellforce 2 zwie sie Faith in Destiny i z pewnością jest rzeczą, w jaką powinni wyposażyć się wszyscy posiadacze podstawki. Otrzymują tu bowiem całkowicie nową kampanię oraz parę nowych trybów multiplayer. Ten DLC Spellforce 2 jest możliwy do pobrania przez Internet.

Oczywiście Spellforce 2: Faith in Destiny nie jest za darmo. Warto jednak w niego zainwestować, bowiem prócz wspomnianej kampanii i nowych trybów rozgrywki odstajemy tu także sporo nowych miejsc do eksploracji oraz nowych bohaterów. Co prawda jak na razie nie ma informacji o wydaniu Spellforce 2: Faith in Destiny po polsku, jednak tytuł ten jest na tyle popularny w naszym kraju, że z pewnością ukaże się wersja Spellforce 2: Faith in Destiny pl.

Jeśli ciekawi Cię, czy zmieniła się oprawa audiowizualna zabawy, obejrzyj trailer Spellforce 2: Faith in Destiny, który znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu. Niestety, prócz graficznej nie ukaże Ci on, jak wygląda sam gameplay Spellforce 2: Faith. Co się tyczy nowych trybów wieloosobowych, to dla tego typu zabaw pojawiły się także nowe mapy. Z pewnością sprawi to, że spędzisz przy tym tytule sporo czasu. Być może także pojawią się nowe mapy tworzone przez fanów – pobierz wówczas mapki Spellforce 2: Faith, dzięki którym będziesz miał okazję do walki z innymi żywymi graczami.

Jako że to tytuł płatnym nie jest możliwy free download Spellforce 2: Faith. Nie ukazało się Spellforce 2: Faith na PS3. Nie ma też konwersji Spellforce 2: Faith na Xbox. Istnieje wyłączne Spellforce 2: Faith na PC.

Jeśli więc lubisz Spellforce 2, wykonaj download Spellforce 2: Faith po uprzednim uiszczeniu opłaty. Sprawdź jednak przedtem, czy Twój komputer spełnia wymagania Spellforce 2: Faith in Destiny.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spellforce 2: Faith in Destiny

dodał: ~super gra , 19.11.2010

super gra