Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Space Siege

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Space Siege

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 3 GB
Opis - Space Siege
Space Siege to futurystyczna gra hack'n'slash czyli połączenie gry akcji i cRPG. Głównym zadaniem gracza jest obrona statku kosmicznego, na którym aktualnie przebywa przed atakującymi go obcymi. Podczas walki gracz zdobywa doświadczenie, które bezpośrednio przekłada się na zwiększenie możliwości postaci, którą kieruje gracz. Akcja toczy się w XII wieku, a główny bohater gry to inżynier Seth Walker. Gra posiada całkiem interesującą fabułę i podczas nieustannej walki z kolejnymi przeciwnikami nie raz dodatkowo będziemy musieli zastanowić się nad dalszymi posunięciami. Interesująco wygląda również wątek modyfikowania ciała bohatera za pomocą specjalnych implantów, tu również mamy wiele możliwości, ekstremalna, możliwa do przeprowadzenia modyfikacja spowoduje, że nasz bohater przestanie w ogóle być człowiekiem, a stanie się maszyną. W grze mamy do pokonania bardzo wielu różnorodnych przeciwników, co jakiś czas napotkamy na swojej drodze również specjalnych wrogów – bossów. W dalszej części rozgrywki bohatera będzie wspierał robot, któremu można wydawać proste polecenia. Space Siege posiada również tryb multiplayer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Space Siege

dodał: ~PlossPl , 30.01.2010

ja chce full :/