Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sacred: Podziemia

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Ascaron Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sacred: Podziemia

  • Procesor Pentium 4 1.4 GHz
  • 512MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D (DirectX9)
  • 2.5 GB HDD
Opis - Sacred: Podziemia
Wydane na pc Sacred Underworld to pierwszy oficjalny dodatek do popularnej gry crpg Sacred. Powinien on zainteresować fanów tej gry, bowiem akcja rozpoczyna się dokładnie w momencie zakończenia Sacred. Niestety, nie jest możliwy download Sacred Podziemia w wersji demo, dlatego też opiszemy Ci pokrótce ten tytuł, abyś wiedział, czy warto w niego zainwestować pieniądze.

Sacred Poziemia zaczynają się po obaleniu Shaddara. Jego eliminacja nie zażegnała całkowicie niebezpieczeństwa wiszącego nad Ankarią. Pojawiło się nowe, zaś jego źródło to podziemny świat zmarłych. Ponownie będziesz musiał wcielić się w rolę bohatera/bohaterki, która uratuje świat.

Sacred Underworld wprowadza do gry dwie nowe klasy postaci: krasnoluda i sukuba, nadto pojawiają się oczywiście questy oraz nowe przedmioty. Nadto otrzymujemy interfejs po liftingu, dzięki czemu sterowanie jest jeszcze bardziej intuicyjne. Warto też wymienić, że możemy teraz przewozić sporo naszego ekwipunku na wierzchowcu. Jak się jednak okazało po premierze dodatku, jest w nim kilka błędów, dlatego też wydano patch Sacred Underworld. Jeśli posiadasz ten dodatek, pobierz łatkę Sacred Podziemia z naszych stron.

Warto również zaznaczyć, że fani gry stworzyli własne spolszczenie do Sacred Underworld, dzięki czemu możesz zmienić tłumaczenie gry. Spolszczenie znajdziesz na wielu polskich stronach poświęconych tej grze, zaś download tłumaczenia Sacred Underworld jest oczywiście w pełni darmowy. Apodobnie jak miało to miejsce przy podstawowej wersji gry, pojawiły się także i do Sacred Podziemia kody, które ułatwiają zabawę.

Jeśli podobało Ci się Sacred, ten dodatek z pewnością przyda Ci się. Otrzymasz tu kontynuację wspaniałej historii, która nie ustępuje grywalnością podstawce. Jeśli zaś nie znasz jeszcze Sacred, pobierz grę w wersji demo z naszych stron.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sacred: Podziemia

dodał: ~mvm , 19.02.2010

jak pobrac

dodał: ~zyto4 , 03.02.2010

jak to pobrać

dodał: ~SPIK# , 29.12.2009

fajna gra