Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sacred 2: Fallen Angel

Kategoria: RPG
Producent: Ascaron Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.01.2009
Rozmiar: 1.71 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3147

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sacred 2: Fallen Angel

  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB
Opis - Sacred 2: Fallen Angel
Czy znasz tytuł Sacred? To dynamiczna gra z gatunku rpg, wydany w 2004 roku, którego demo możesz pobrać z naszych stron. Prezentowany dziś Sacred II to druga odsłona tego tytułu, zaś jej akcja umieszczona jest… dwa tysiące lat przed wydarzeniami z jedynki. O czym opowiada ta historia? Zaraz Ci powiemy, a Ty sam będziesz miał okazję przetestować tytuł, pobierając Sacred 2 demo.

W tej odsłonie gry mamy bardziej do czynienia z rozgrywką typu hack’n’slash niż rpg. Ponownie przemierzamy krainę fantasy, zaś do wyboru mamy kilka profesji. Dostępne za darmo Sacred 2 w wersji demo każe Ci ich wszystkich. Dzięki Sacred 2 Fallen Angel demo ujrzysz także w pełni trójwymiarowe środowisko gry, na które składają się zarówno tereny dzikie, jak też i zabudowane (miasta, wioski, osady, itp.). Pobierz Sacred 2 w wersji demonstracyjnej, by spróbować swych w walce z potworami. Możesz niszczyć je za pomocą broni białej lub też zaklęć. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by używać i jednego i drugiego. Dostępne za darmo Sacred 2 demo pozwoli Ci przetestować mechanikę walki oraz sposób używania magii. Sama zaś fabuła Sacred II koncentruje się na wojnie dobra ze złem. Tylko od gracza zależy, którą stronę konfliktu wesprze w boju. Nadto możemy bawić się również z innymi żywymi graczami w trybie Sacred 2 multiplayer – tu mamy możliwość zabawy nawet szesnastu żywych graczy.

W grze zwraca uwagę nie tylko śliczna oprawa wizualna (obejrzysz ją na Sacred 2 screenshots), ale również wspaniała ścieżka dźwiękowa. Nadto mamy tu możliwości rzadko dostępne w grach tego typu – na przykład podróż między krainami na grzbiecie gryfa. Pobierz Sacred 2 w wersji demo i zobacz, co zdecydowali Ci się pokazać twórcy gry w okrojonej wersji rozgrywki. Z pewnością spodoba Ci się na tyle, że zdecydujesz się nabyć pełną wersję gry. Tu mamy dobre wieści. W naszym kraju wydano Sacred 2 po polsku, jeśli jednak nie podoba Ci się tłumaczenie, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Sacred 2. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Sacred 2 jest za darmo.

Jeśli zaś kupisz pełną wersję gry, ściągnij dodatki Sacred 2. Na naszych stronach mamy kilka rzeczy dla Sacred 2 do pobrania – patch Sacred 2 oraz kody Sacred 2. Oczywiście te materiały dla Sacred 2 są za free. Oczywiście patch przeznaczony jest dla wersji Sacred 2 PC (jest również wersja Sacred 2 Fallen Angel ps3). Sprawdzaj również co jakiś czas, czy nie wypuszczono nowej łatki do gry. Informacje o tym znajdziesz na stronie z uaktualnieniami. Wpisz po prostu do wyszukiwarki „Sacred 2 update” – zobaczysz tu strony posiadające najnowsze materiały wypuszczone przez wydawcę.

Dodatkową atrakcją w pełnej wersji gry jest edytor Sacred 2. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Battlefield 2 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows.

Sacred 2 to gra dość rozbudowana. Jeżeli zdarzy Ci się, że nie wiesz, dokąd się udać bądź też zgubiłeś się podczas wykonywania Questu, przyda Ci się poradnik Sacred 2. Znajdziesz kilka darmowych poradników w sieci na stronach fanowskich gry. Download poradników Sacred 2 jest oczywiście darmowy, choć znajdziesz też i takie, które są wyłącznie do obejrzenia na danej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sacred 2: Fallen Angel

dodał: malina9 , 21.07.2016

demo ...\n

dodał: malina9 , 21.07.2016

to jest demo czy wersja pelna?\n

dodał: ~Anonim , 15.01.2010

fajna gierka ;D;P

dodał: ~mati , 28.12.2009

ale gb