Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sacred

Kategoria: RPG
Producent: Ascaron Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2009
Rozmiar: 230.72 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3723

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Sacred

  • Procesor Pentium 4 1.4 GHz
  • 512MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D (DirectX9)
  • 2,5GB HDD
Opis - Sacred
Wydana na pc gra Sacred to świetna pozycja, którą można polecić wszystkim miłośnikom gier cRPG oraz hack’n’slashów. Tytuł ten swego czasu zyskał sobie dość dużą popularność. Dlaczego? Pobierz Sacred w wersji demonstracyjnej, aby się o tym przekonać.

Demo Sacred przeniesie Cię do świata Ankarii, który składa się z kilkunastu wielkich krain. Możesz przemierzać je wybierając postać z jednej z sześciu klas. Ściągnij Sacred w wersji demo, aby poznać je wszystkie: od gladiatora po vampire lady. Każda ma oczywiście inne umiejętności oraz zdolności, jednak dla wszystkich mamy tu jednakową fabułę. Składa się ona z ponad 30 misji. Nadto trafi Ci się w Sacred niejeden Quest poboczny. Tych zadań dodatkowych jest ponad setka – możesz dzięki nim rozwinąć szybciej swą postać.

Demo Sacred do pobrania za darmo ukaże Ci niektóre spośród różnorodnych terenów występujących podczas pełnej wersji gry – od lasów po skute lodem pustkowia. Będziesz miał tu również okazję do zmierzenia się z różnymi przeciwnikami – zdecyduj samemu, czy pokonasz ich bronią czy przy użyciu magii. Download Sacred w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci ocenić, czy spodoba Ci się taki typ zabawy.  Pełna wersja oferuje dodatkowe możliwości, na przykład tryb gry Sacred multiplayer, dzięki któremu możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami na polu walki Sacred online.

Warto też zauważyć, że wydano Sacred po polsku, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Sacred. Jednakowoż w sieci odnajdziesz fanowskie tłumaczenia gry, możesz więc ściągnąć je i zmienić posiadaną wersję Sacred pl. Choć gra ma kilka lat, powinna płynnie działać przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Sacred  mając Windows 7. Ostrzegamy, że gra nie zadziała na starszych systemach operacyjnych – Windows 95 oraz 98.

Od momentu premiery doczekaliśmy się kilka razy update Sacred. Na naszych stronach znajdziesz opis dodatku Podziemia, możesz również ściągnąć patch Sacred, kody oraz materiały typu addon. Oczywiście te materiały do Sacred 2 są za darmo do pobrania. Zadziałają z każdym wydaniem gry – zarówno samego Sacred, jak i Sacred Plus (podstawka+dodatek wydane razem).

Tak więc pobierz za free Sacred 2 w wersji demo i spróbuj swych sił w magicznym świecie Ankarii. Mimo upływu czasu tytuł ten nie zestarzał się ani trochę i nadal bawi tak samo, jak w dniu premiery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sacred

dodał: ~secred , 28.07.2012

w tej grze da się zabić tego pająka po drugiej stronie

dodał: ~:)))))) , 20.05.2012

Masz rację gram w nią od 9 lat i jeszcze się nie znudziła po prostu się ona nigdy nie nudzi takie jest moje zdanie jak toś ma inne to niech pisze

dodał: ~:) , 06.01.2010

Gra jest cudna,muuuszę kupić sobie pełną wersję !!