Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Robin Hood: Defender of the Crown

Kategoria: RPG
Producent: Cinemaware
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.01.2010
Rozmiar: 172 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 2070

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Robin Hood: Defender of the Crown

Pentium III 500MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D

Opis - Robin Hood: Defender of the Crown

Legendarny Robin Hood to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wiele razy gościł on na ekranach komputerów, zaś  wydany po polsku Robin Hood: Defender of the Crown to jedna z wielu adaptacji jego przygód na potrzeby wirtualnej rozrywki. Ten Robin Hood wyszedł na PC oraz konsole, jednak niestety nie ma tu trybu Robin Hood online. Gra Robin Hood jest przeznaczona do zabaw singlowych, zaś jak prezentuje się ten tytuł, możesz przekonać się samemu, pobierając Robin Hood demo.


Download Robin Hood w tej wersji jest całkowicie darmowy, a pozwoli Ci na zapoznanie się z mechanika zabawy oraz jej oprawą audiowizualną. Nadto mamy gameplay oraz trailer Robin Hood: Defender of the Crown, które ukazują Ci rozgrywkę w akcji – znajdziesz je na innych stronach naszego portalu. Tytuł ten umiejętnie łączy w sobie elementy rpg i akcji, a co warto podkreślić – jest tu osiem różnych zakończeń. Do którego dojdziemy? Zależy to od podejmowanych podczas zabawy decyzji.  Pobierz Robin Hood: Defender of the Crown za darmo w wersji demo I zobacz, jak spodoba Ci się ta pozycja.


A jeśli zdecydujesz się na jej zakup, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że mamy na swoich stronach patch do Robin Hood: Defender of the Crown. Usprawnia on działanie gry i jest rzeczą niezbędną do prawidłowego jej funkcjonowania.  Oczywiście łatka Robin Hood: Defender of the Crown jest  za free do pobrania. Niestety, nie istnieja kody Robin Hood: Defender of the Crown, musisz więc dojść do końca o własnych tylko siłach.

Za wydanie  Robin Hood: Defender of the Crown pl odpowiada PLAY.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Robin Hood: Defender of the Crown