Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Risen 2: Dark Waters

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: RPG
Producent: Piranha bytes
Data dodania: 02.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Risen 2: Dark Waters

Już wkrótce!
Opis - Risen 2: Dark Waters

Chociaż premiera Risen 2 zapowiedziana jest na przyszły rok, wszyscy miłośnicy pierwszej części serii oraz oczywiście Gothica bezskutecznie wyglądają za jakimikolwiek informacjami dotyczącymi tej produkcji. Czyżby producent szykował dla nich jakąś większą niespodziankę? Trudno powiedzieć, ponieważ nie ukazał się póki co żaden trailer Risen 2: Dark Waters, który pokazałby chociaż próbkę grafiki. Co wiadomo na pewno, to fakt, że gameplay nie będzie zbytnio różnić się od poprzedniczki. Czyli otrzymamy świat fantasy, w którym pojawią się potwory, mnóstwo misji i tajemnic do rozwikłania.

Oczywiście i wymagania Risen 2 nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że będą co najmniej takie same jak w przypadku poprzedniej części. Z pewnością będziemy mieli okazję się o tym przekonać. Gra na pewno ukaże się po polsku – fanów pierwszej części nie brakuje, a nadto mamy rzesze miłośników RPG-ów. Kiedy otrzymamy jakiekolwiek informacje o grze? Jak na razie producent i wydawca milczą. Nie wiadomo więc, czy jeszcze przed premierą możemy liczyć na pojawienie się wersji demo Risen 2: Dark Waters.

Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na jakieś szczegóły. Czy nadal będziemy sterować bezimiennym bohaterem? Czy będą jakieś odniesienia do pierwszej części? Czy akcja gry będzie się działa po wydarzeniach z pierwszego Risen, czy też w innym czasie? Miejmy nadzieję, że dowiemy się tego jak najszybciej. Premiera gry Risen 2: Dark Waters planowana jest na pierwszą połowę 2012 roku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Risen 2: Dark Waters

dodał: ~risen12345 , 21.10.2011

Czekam... Mam nadzieję, że będzie dobra gierka. Risen 1 było świetne. Ja przeszłem demo w 15 minut...