Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Risen

Kategoria: RPG
Producent: Piranha bytes
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 31.07.2009
Rozmiar: 1.08GB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8556

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Risen

Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Risen

­Risen to najnowsza gra cRPG, której produkcją zajmuje się studio Piranha Bytes, a więc twórcy wszystkich na razie dostępnych części innej tego typu gry - Gothic. Jak wiadomo po zerwaniu współpracy z wydawcą serii Gothic, ekipa z Piranha Bytes została zmuszona do porzucenia tego projektu, a gra Risen na PC ma stanowić konkurencję dla Gothic 4, tworzonego obecnie przez inne studio. Data premiery Risen została wyznaczona na 2 października 2009 roku i oprócz wersji na komputery osobiste, planowane jest wydanie Risen na Xbox 360.

Gra ma zawierać większość tych elementów, które w przeszłości decydowały o niewątpliwym sukcesie serii Gothic. Twórcy z Piranha Bytes nie zamierzają rezygnować ze swoich pomysłów i użyć je w swojej najnowszej produkcji. Akcja w Risen przenosi nas tym razem na sporą wyspę – Faranga, z leżącym pośrodku niej wulkanem, wokół którego toczyć się będzie cała rozgrywka. Screenshots z Risen zaprezentowane przez twórców pokazują bardzo kolorowy i bogaty w faunę i florę świat gry, który w grze żyje własnym życiem. Bohaterem gry będzie bezimienna postać, która będzie toczyć swoje boje zarówno z ludźmi, jak i typowymi postaciami fantasy. Piranha Bytes bo niezbyt udanym Gothic 3 postanowiło zmienić kompletnie system walki, który w Risen ma być dużo bardziej dopracowany i efektywny. Już od początku gry nasz bohater wie jak walczyć, by przetrwać, a w miarę rozwoju akcji jego umiejętności ulegają rozwojowi. Gra ma oferować różnorodna paletę broni, ciosów i czarów, które mogą przeradzać się w bardzo efektowne combosy. Warto obejrzeć trailer z Risen, który dostarcza dużo więcej informacji odnośnie samej fabuły i akcji gry.

Ostatnia zapowiedź Risen wciąż nie zdradza zbyt wiele szczegółów odnośnie rozgrywki w grze. Wiadome jest, że Risen ukierunkowany ma być na wypełnianie głównych misji do których popychać gracza ma scenariusz. Przez to eksploracja, od początku całej wyspy będzie raczej niemożliwa, a dostęp do kolejnych jej części będzie się zwiększał w miarę wykonywania kolejnych misji. Risen ma oferować także sporo misji pobocznych, które mają stanowić uzupełnienie głównego scenariusza. Na szczęście planowane jest wydanie demo Risen, które pozwoli graczom zapoznać się z tym tytułem przed zakupem. Oczywiście demo Risen za free będzie można pobrać choćby na naszej stronie, gdy tylko się pojawi. Jedną z największych zalet tej gry ma być grafika, która może pozostawić daleko w tyle konkurencję. Miejmy nadzieję, że wymagania nie będą zbyt wysokie.

Na pewno będzie możliwe uruchomienie Risen z Windows 7, jak i ze starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Również ścieżka dźwiękowa ma być bardzo klimatyczna i skomponowana przez znane kapele. Warto więc poczekać na download demo Risen, by móc sprawdzić czy studio Piranha Bytes nauczyło się czegoś po porażce z Gothic 3, a wszystko zapowiada, że tak.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Risen

dodał: ~s , 02.01.2011

co to znaczy freeware?\n

dodał: ~Splinter , 03.12.2010

a jednak demo :/

dodał: ~Splinter , 03.12.2010

to w końcu to demo czy pełna jest??

dodał: ~Przemo , 30.03.2010

Mam pytanie mam kompa procesor 3.0,1gb ramu i dobra karte graficzna czy mi risen ruszy bez dużych scinek? Prosze o szybka odpowiedz

dodał: ~Dziara95 , 24.02.2010

Ej w 100% pójdzie na win 7? jesten posiadaczem tego windowsa i nie wiem czy nie zakupię orginału...

dodał: ~Tomek365 , 21.12.2009

Gdzie jest pełna wersja????????

dodał: ~denioxd , 02.12.2009

a nie jednak demo bo sciagnelem i mam demo wiec sory:P

dodał: ~NiemaMnie , 26.11.2009

niezła gierka podobna do gothic :)pozdro:)

dodał: ~~narrator , 24.11.2009

to jest pełna wersja

dodał: ~??? , 04.11.2009

a po co ściagac demo skoro jest pelna wersja\nlol3

dodał: ~lol , 30.10.2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dodał: ~narrator , 22.10.2009

a gdzie jest demo do ściągnięcia??

dodał: ~HAHAH , 24.09.2009

zal